Wpis z mikrobloga

no i c--j, kupilem sobie wlasnie po pijaku bilety na pociag nad morze
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lsrrdc: ja kiedys kompletnie n----------y ze swoja (wtedy) dziewczyna (obecnie zona) wsiedliśmy o 22 do pociagu na Łodzi kaliskiej i pojechaliśmy do chalup. Spaliśmy na podłodze przy kiblu w sypialnym. Dwa dni spaliśmy potem na płazy. Polecam ten stan
  • Odpowiedz
@lsrrdc: no to teraz milej podróży , za jakieś 27 przystanków będziesz na plaży w Jelitkowie :) po drodze zwiedzisz operę bałtyck, akademie medyczna, galerię bałtycka, uniwersytet Gdańsku, zabytkowa oliwę, przyjedziesz przez blokowisko na ulicy pomorskiej i na końcu wysiadziesz na pętli 150 metrów od plaży, wejście nr 69.
  • Odpowiedz
@lsrrdc: Słuchaj mnie. Ostatnio miałem urlop i się n-------m kupiłem bilety do Kolumbii, zostawiłem paszport w Manchesterze, dolecialem do Paryża, wysłali mnie do centrum dla emigrantów, deportowali do Manchesteru, kupiłem znów nowy bilet i polecialem do Bogoty, profit? Zero, przyjemność 100%
  • Odpowiedz
@pogong: ale po co, skoro można przeżyć jakąś przygode, mieć co opowiadać znajomym jak się wróci. Po pierwszym snapie ze starówki odezwały się do mnie 3 stare znajome ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz