Wpis z mikrobloga

Wysłuchałem co #gimper miał do powiedzenia no i pisze to z oddziału onkologicznego. Zirytował mnie więc poczułem potrzebę mu doyebać albo chociaż tym tam ze trzem jego widzom którzy to może przeczytają. Uspokoiłem się i już mi lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ator #pracowniktvn #polskiyoutube #drama #afera #chwalesie
NightBosman - Wysłuchałem co #gimper miał do powiedzenia no i pisze to z oddziału onk...

źródło: comment_QT2zfxnyrF0umAQaOteMVJ8ncUMfUzHd.jpg

Pobierz
  • 27
@NightBosman: Boże, człowieku kup sobie jakiś worek treningowy bo poziom agresji jaki zaprezentowałeś wykracza poza wszelkie normy zdrowego człowieka.

Nie jestem po stronie Woźniaka ani twojej...

No jasne ;)
@NightBosman: Przecież to najzwyklejszy ból dupy. Sam zniżasz się do jego poziomu pisząc o tym, że to nie praca, że pajacuje, że zaśmiecanie, że szczęście, że #stulejacontent i że jest #!$%@?. Ponadto przyjmuje to formę jakbyś mu tego zazdrościł.
Jak można mieć tyle złości w stosunku do osoby, której się nie zna. Z tego co wiem to ten koleś siedzi i nagrywa filmy dla dzieciaków przybierając w sieci pewną formę artystyczną
@peterx122: Poruszenie jest, bo jakby nie patrzeć w internecie te osoby u gimbusów mają posłuch.

Streszczenie całości afery byłoby bardzo długie, więc napisze streszczenie streszczenia.

Gimper i Woźniak przez jakieś 2 lata się przyjaźnią. Gimper w tym czasie Woźniaka wybił. Woźniak innych youtuberów pomawia, oszukuje, leci w #!$%@?. Eskalacja wszystkiego, bo przesadził z wieloma rzeczami > ludzie umawiają się, że nagrają vlogi i powiedzą jakie akcje Woźniak wyczyniał. Jest to maj
@NightBosman: Ładnie, brawo.

Ja kanałow pokroju Rojo itp. Nie oglądam juz od dawna, a pamietam jak Rojo miał jeszcze 30k śubow, hehe. Wtedy było spoko na YT.

To jest materiał na film dokumentalny. Oraz analizę psychologiczna widzów jako grupy.

Wpiszcie sobie Rezi meet up 2015. #!$%@?, tylko dzieciaków przyszło, jak na jakaś gwiazdę.
@mafiozorek: Jakieś reupy próbowałem wrzucać i inne takie, bo chce żeby obaj się powybijali, tuba to jest jednocześnie mega zajebiste miejsce a takie mega toksyczne miejsce. Obaj to straszny rak tyle tylko że trochę w innej formie go prezentują.

Jako chyba jedna z 10 osób w Polsce zawsze stałem po stronie Bunny_kou jak była z nią drama vs. Świat, bo powiedzmy że kiedyś się znaliśmy i widziałem tą sytuacje trochę inaczej