Wpis z mikrobloga

bylem jednym z pierwszych uzytkownikow na digg-u (zapro prosto od Kevina ;p), bylem gdy byl u szczytu popularnosci i gdy upadl.. podobnie bylo z wykopem(7,5 roku jako zarejestrowany i pewnie troche jako nie zarejestrowany).. czas chyba tu tez kasowac konto.. bo wykop idzie dokladnie ta sama droga co digg, nk, myspace itp.. gdy osiagaja szczyt zapominaja, ze tak latwo jak go zdobyli tak latwo moga go stracic..
  • 8
@aurevoir: Tu nie chodzi o uzytkownikow.. wojenki o glupotki byly od czasu irca, poprzez fora dyskusyjne na fb konczac.. tu chodzi o wlascicieli portalu.. posluchali sie rad innych "trzeba przeczekac", Kevin to samo zrobil.. chcial przeczekac pewne rzeczy.. i widac jak sie skonczylo.. najbardziej rozbraja mnie komentarze @m__b "Co o tym sadzicie?", "jakie jeszcze macie pomysly na.." noz #!$%@? mac.. wlasciciel portalu nie wie co robic ? to za co mu
@sulucilus: Poczekali jeden, dwa dni, bo był weekend. Nie wiem czy wiesz, ale jedno z haseł wykopu to portal tworzony przez użytkowników. Michał rzucił konkretnymi propozycjami. Poddał to pod dyskusję z użytkownikami (gimbusy i tak trollują). Nawiązał dialog ze społecznością. Naprawił błędy innych, przeprosił za to. Jak dla mnie zachował się odpowiednio. Plus dla niego.
@aurevoir: "Poddał to pod dyskusję z użytkownikami. Nawiązał dialog ze społecznością." gdy dawal jakas propozycje i uzytkownicy zaczeli to komentowac to pozniej juz sie nie udzielal (moglem cos przeoczyc, ale we wszystkich komentarzach jakie czytalem tak wlasnie bylo) wiec czy to jest dialog ?:) Czy plus dla niego to zobaczymy tak naprawde za jakis czas :) nei takie spolecznosci "upadaly" :) Mimo wszystko zycze adminom i userom jak najlepiej - jak
gdy dawal jakas propozycje i uzytkownicy zaczeli to komentowac to pozniej juz sie nie udzielal


@sulucilus: Z propozycjami jest tak, że trzeba je przemyśleć, zastanowić się czy są dobre. Jestem przekonany, że przez najbliższe dni, tygodnie będą dyskutować odnośnie tej sytuacji. Będą chcieli naprawić to co użytkownicy zrobili.

nei takie spolecznosci "upadaly"


Jeżeli wykop by upadł to pasowałby w tej sytuacji cytat "ludzie ludziom zgotowali ten los".
Tu nie chodzi o uzytkownikow.. wojenki o glupotki byly od czasu irca, poprzez fora dyskusyjne na fb konczac.


@sulucilus: Jak to nie chodzi o użytkowników? Trolle były i na IRCu, tylko tam miałeś non stop, przy "gęsto zaludnionym" kanale, np. 5 adminów i 15 modów, nie licząc bota wyłapującego wulgaryzmy i dającego kopniaki. Teraz, kiedy internet ma prawie każdy, nie jesteś w stanie utrzymać poziomu na serwisie. Z kanału IRCa mogłeś
gdy dawal jakas propozycje i uzytkownicy zaczeli to komentowac to pozniej juz sie nie udzielal


@sulucilus: Ja dodam do wypowiedzi @aurevoir tylko jedno, pamietaj, ze po drugiej stonie kabla siedzi on 1, ew. ze 4 osoby, a propozycje płyna od setki. Ty oczywiście nadążyłbyś na bieżąco odpisywać i sie ustosunkowywać.