Wpis z mikrobloga

Z tego wszystkiego zapomniałem pochwalić się moją #wykopoczta!

List napisał do mnie @maciuras - i przygotował paczkę wycelowaną IDEALNIE w mój gust ;3 Jako, że piwo przyjmuję w niebotycznych ilościach, to zawartość pudła była stuprocentowo trafiona ;) Pszeniczniak (tak na czasie..) z Browaru Amber i unikatowy egzemplarz WYPOKOWEGO MOCNEGO.

http://i.imgur.com/7w6ZWyY.jpg

Jak mówi etykieta, "WYPOKOWE MOCNE to piwo wyłącznie dla bordo twardzieli", więc spożyję je zanim dostanę bana ;) Obecność takiego trunku mnie całkowicie zmiotła z nóg, ponieważ sam w paczce, którą wysłałem, umieściłem buteleczkę Wypokowej Mocnej - doskonałej wódki o zaw. alk. django/django. Cóż, możemy kręcić wspólny biznes alkoholowy, skoro bez wiedzy wydaliśmy alkohole z tej samej serii ;)

Dziękuję Ci za świetny list i za kucyka ;) Czekolady już prawie nie ma, rodzina się dobrała ;; Ale piwko na pewno jest django/django i już niedługo będę się nim raczył, obserwując rozwój afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przepraszam, że tak późno piszę, paczka doszła w zeszłym tygodniu, tylko awizo wzięła moja siostra i o nim zapomniała ;
; Dzięki raz jeszcze, trzymaj się ;)
Pobierz kontra - Z tego wszystkiego zapomniałem pochwalić się moją #wykopoczta!



List napis...
źródło: comment_qHWyt35wwmPar1qOUpkV7OHBzPPIMR30.jpg
  • 9
Juz myslalem ze poczta zawiedzie i nie dostarcza paczki albo nie dojdzie w calosci bo dlugo nic nie pisales. Ale bardzo sie ciesze ze prezent sie podoba. Jasne ze mozna rozkrecic biznes wypokowo-zbozowy, az taki zbieg - no way. Kucyka mozesz pomalowac w wolnym czasie ;))

Ok, takze ta edycja zboze/zboze.

Ja tez dostalem paczke, ale spieszylem sie do pracy i nie przyjrzalem sie jej. Wroce to siem pochwalem.

Pozdrawiam,

Maciuras.
@maciuras: o, nie zawołałeś, to nie widziałem odpowiedzi. Dzięki jeszcze raz, naprawdę jestem wielkim piwnym fanem i lubię sprawdzać nietypowe piwa, których jeszcze nie piłem ;) Świetnie trafiłeś.