Wpis z mikrobloga

Drugi dzień mojego sentymentalnego powrotu do Minecraft'a pod tagiem #dzieckograwminecrafta
Jeżeli kiedyś graliście i chcielibyście powspominać ten czas sprzed kilku lat to zapraszam do obserwowania :P

[Jaskinia]
Dzisiaj zrobiłem stosunkowo sporo. Znalazłem po dwie owce, krowy i świnie (ale jedzeniem zajmę się następnego dnia). I zrobiłem szyb kopalniany. Kopię całkiem nowoczesnym sposobem, który polega na dokopaniu się do poziomu y=11, gdzie jest stosunkowo najwięcej diamentów. Następnie kopie się przed siebie bardzo długi tunel... no i kiedyś na pewno się znajdzie diamenty. XD Przekopałem ze 100 kratek, trafiłem na jaskinię i... coś we mnie pękło. Łaziłem po tym "kejwie" z dobrą godzinę, a i tak nie zwiedziłem całego. Znalazłem pierwsze diamenty pod węglem przy lawie... klasyczna sytuacja. 4 sztuki po jakiejś godzinie. Po tym pokopałem jednak tunel, bo potrzebowałem cobble i po 5 minutach znalazłem jakieś 8 sztuk. XD
Zebrałem masę surowców. Mam żelazną zbroję, narzędzia, diamentowy napierśnik, złoto na przyszłość na tory, no i masę redstone, więc @Mikoma może jakieś mechanizmy będą XD Co prawda oparte na samym redsie, bo modów nie ściągnę, bo na tą wersję zwyczajnie ich nie ma. :P

CIEKAWOSTKA


#minecraft #ciekawostki (staram się uważać na tagi, bo jednak temat dość niszowy xd)
Pobierz DzieckoBezZycia - Drugi dzień mojego sentymentalnego powrotu do Minecraft'a pod tagie...
źródło: comment_mxnvjzuJheklEid4vxoIabuaTdXccZFx.jpg
  • 9