Wpis z mikrobloga

@widmo82: taktyk. Też się nieśmiało rozglądam za jakąś przyzwoitą ładowarką. Na razie po przejrzeniu bardziej wypasionych modeli (i ich cen) skłaniam się ku Nitecore UM10
Nitecore UM10


@olewales: UM10 nie spełnia większości moich oczekiwań, począwszy od tego, że jest tylko na 1 akumulatorek oraz nie ma podstawowej opcji: sprawdzenia stanu akumulatorka poprzez rozładowywanie
@kaczmar119: Propozycja ciekawa, ale za 120zł (minus ew. kupon z akcji wiosna) mam "funkcja reaktywacji głęboko rozładowanych ogniw" a w Lii-500 w zamian tego mam funkcje powerbank i kosztuje 55zł (z wysyłką).
@widmo82: Mamy po prostu inne wymagania. Plus nie sprawdziłem ceny Lii-500 - rzeczywiście wydaje się ciekawsza
@PanKracy582: Zależy od tego co tak naprawdę ta funkcja robi. "Activates depleted batteries (with protection circuit only)". Zakładam, że chodzi o sprawne baterie, które zostały odcięte przez elektronikę.
li-500 wg strony lygte-info podnosi padnięty akumulatory. sam wczoraj sprawdziłem na AAA o napięciu 600mV. pi godzinie ladowal się już normalnie.