Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry Mireczki,

Z okazji pierwszego posta @SUPPLY na mikroblogu i chęci pokazania się większej społeczności, organizujemy zapoznawcze #rozdajo z naszą marką dodatkowo wszystko #zadarmo :)

Co mamy do rozdania dla was?

Osoba która zostanie wybrana z plusujących i będzie miała polubiony nasz fanpage dostaje zniżkę -30% na 5 pierwszych zakupów na wszystkie nasze produkty + dowolny case z naszej oferty na swojego laptopa :) Jeśli nie będzie miał polubionego naszego FB, dostaje tylko case.

Wysyłka oczywiście na nasz koszt.

Kolejnym warunkiem jest napisanie SZCZEREJ opinii na temat naszego produktu zaraz po zdobyciu paczki z prezentem.

Jeśli wykażecie duże zainteresowanie, obiecujemy powtarzać tego typu #konkurs

Losowanie za pomocą #mirkorandom odbędzie się jutro o 17.

Zielonki też biorą udział! :)

#supply
  • 24
  • Odpowiedz
@SUPPLY: trochę ciężko powiedzieć czy chcę zniżkę skoro nie wiadomo ile w ogóle kosztują wasze produkty. Nie macie żadnego sklepu internetowego? Robicie wszystko na zamówienie pod wymiar?
  • Odpowiedz
Mirki już swojej wartości nie znają za jakieś marne -30% w jakimś dziwnym sklepie co #!$%@? co sprzedaje.
Beka z was cebularze co plusujecie wszystkie rozdajo :D
  • Odpowiedz
@SebusPL: No no, rzeczywiście. Bardzo się napracowałem z jednym kliknięciem myszki w ikonkę plusa. Więcej ty się narobiłeś pisząc swój komentarz, prawdę powiedziawszy, ale nie możesz usiedzieć na miejscu widząc, że ktoś raczył zaplusować jakiś wpis. Do rzeczy. Nie żebym się tłumaczył ale pozwól, że wyjaśnię ci jak to działa. Ja na przykład mam laptop o rzadko spotykanej wielkości. W stacjonarnych sklepach nie mogłem nigdzie dostać dobrego pokrowca więc koniec końców
  • Odpowiedz
@SebusPL: chodzi mi o to, że za bardzo przejmujesz się tym co się tu dzieje. Poza tym marketing tak widocznie działa, że co najmniej te 84 osoby będą kojarzyć te śmieszne "pogniecione" pokrowce, a ty i ja szczególnie bo prowadzimy tu jeszcze dyskusję.
  • Odpowiedz
@jarzabek: Cierpię na taką przypadłość że co przeczytam zostaje mi w pamięci więc czy tutaj dyskutujemy czy nie to i tak będę pamiętał ten nic nieznaczący wpis.



@Shakko: Dlatego też twierdzę że to lipa i darmowa reklama.
  • Odpowiedz