Wpis z mikrobloga

Zaraz po egzaminie ruszyłam na pocztę, odebrać przesyłkę. Miła pani w okienku wydała mi ją i czym prędzej pospieszyłam do mieszkania. Pierwszą czynnością po wejściu było otworzenie paczki, a nie jak to mam w zwyczaju laptopa :D Moim oczom ukazała się książka, świeczki i naklejka z jednorożcami. I oczywiście list. Pierwszy list od paru lat, który nie jest rachunkiem za Internet albo wyciągiem z banku, fajne uczucie :D

Dziękuję bardzo @rineo :) Z książką trafiłeś, świeczki naprawdę mają obezwładniający zapach, a ileż radości było, jak zobaczyłam naklejki z jednorożcami :D Doceniam tę odwagę i mam nadzieję, że stres pourazowy już minął ;)

Do zobaczenie więc we Wrocławiu na party i chętnie zagram w FIFĘ :P

#wykopoczta
kasik913 - Zaraz po egzaminie ruszyłam na pocztę, odebrać przesyłkę. Miła pani w okie...

źródło: comment_7evIHBaLiueBMwzDbXIM7qL2ieT9b56m.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@kasik913: wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ze względu na agroaferę wykop odwiedzam jakby rzadziej :) Cieszę się, że trafiłem z książką, nie byłem pewien czy spodoba Ci się sci-fi, lekkie bo lekkie ale gatunek jednak specyficzny. Gratuluję umiejętności odczytywania starożytnych znaków zaginionego języka, znanych też niekiedy jako "moje pismo", szwadron nauczycielek w szkole latami nad tym siedział i się nie nauczył :)

Twoja radość po odkryciu jednorożców była warta przeżycia PTSD,
  • Odpowiedz
@kasik913: w czasie studiów notatki robiłem na laptopie, inaczej sam miałem problemy z odcyfrowaniem, przy odrobinie wprawy w latexu nawet pisanie piętrowych całek wychodzi szybciej :)

drobne, koślawe literki


lepiej tego ująć nie można :D
  • Odpowiedz