Wpis z mikrobloga

Dzwoni @orange_polska
- czy można rozmawiać z szefową?
- nie, kontakt w sprawie telefonów ze mną
- ale ja muszę z szefową
- nie, kontakt w sprawie telefonów ze mną
- ale mam ważne informacje dot. umowy
- to proszę przekazać
- ale tylko z szefową.

- to w takim razie ja mogę rozmawiać z prezesem Orange Polska?
- nie
- ale mam ważne informacje dot. naszej umowy z orange
- ale ja mogę to przyjąć
- no właśnie
#infolinia #corpo
  • 103
  • Odpowiedz
@sajr: Kod abonecki uprawnia mnie do gadania o wszystkim, ale niczego nim nie podpisze. Żeby umowa była wiążąca muszą przyjść papiery, i wtedy szef dobija do tego pieczątkę i podpis. To nie jest jakaś #!$%@? firma, która włącza abonamenty, tylko dlatego, że ktoś przez słuchawkę powie dwa razy tak.
  • Odpowiedz
@paula20089: Z mojego punktu widzenia, op mogl dopytac czego dotyczyc ma rozmowa i zapytac szefowa czy chce rozmawiac. Telemarketer, jesli ma prawo rozmawiac z kims innym, mogl rozmawiac z nim. Jesli nei ma prawa (Takie jest prawo polskie) To zrobil wszystko prawidlowo.
  • Odpowiedz
@mojemacki: rozmawiac o wszystkim mozesz, ale co po tym komus komu zalezy na podpisaniu umowy przez telefon? Chyba nie znasz przepisow ktore sie zmienily w 2015 dot podejmowania umow droga telefoniczna? Dzis nie trzeba wysylac papierow, tylko wystarczy ze "Sprzedawca" wyczyta Ci formulke (dluga w huuuuu) osoba dec potwierdzi "Rozumiem" to umowa wchodzi w zycie. Byc moze takim systemem posluguje sie owa osoba i wie ze gadanie z kims niedecyzyjnym
  • Odpowiedz
@sajr: Oczywiście, że nie znam. Nie siedzę na słuchawce. Dobra przestań do mnie pisać, bo widzę, że tobie juz niedaleko do startreka i zabetonowałeś się w swoich poglądach. Nikt nie szanuje spamerów z ofertami, nie szanował, i wątpię żeby w przyszłości miało się to zmienić. Jeśli uważasz inaczej, tym bardziej mi nie odpisuj.
  • Odpowiedz
@sajr: Tyle, że OP pytał czego to dotyczy i poza tym że "umowy" to nic więcej dzwoniący nie chciał przekazać. Można gdybać i mówić, tak chodziło mu o umowę, która już jest ale też mógł dzwonić, żeby dodać kolejną ofertę do tej umowy bądź jakiś pakiet. OP dobrze zrobił nie przekazując dalej, a dzwoniący mógł powiedzieć nie wiem dotyczy tego i tego punktu z umowy bo jest problem prosze mnie
  • Odpowiedz
@mojemacki: a ty ciagle o ofercie, to ty jestes zabetonowany w swoich pogladach. Jesli dla ciebie kazdy kto dzwoni do firmy z innej firmy dzwoni z oferta, to lepiej nigdy nie otwieraj dzialalnosci xD
Podpowiem, Pani z orange mogla dzwonic by:
- przypomniec o wygasajacej umowie.
- zaproponowac nowe warunki
-zrabatowac konto
-poinformowac o
  • Odpowiedz
@mojemacki: moze to wlasnie ta osoba tam dzwonila, ja tego nie wiem ale ty pewnie wiesz ? :)
Pomine kwestie ze opiekunowie sie zmieniaja srednio co miesiac xD
  • Odpowiedz
@sajr: No #!$%@? od dwóch lat mam tego samego typka, i dwie laski, które robią jak on śpi, #!$%@? dziwne. I jak by opiekun do niego dzwonił, to by wiedział z kim gada i odrazu powiedział by o co chodzi, a nie "dej szefa, dej szefa"
  • Odpowiedz
@mojemacki: Tak tak, masz racje xD ( ͡ ͜ʖ ͡)
@paula20089: wyobraz sobie, masz cel polaczyc sie z osoba decyzyjna, wiesz ze nikomu nie mozesz o tym powiedziec, ale jakis "Pan sekretarka" mowi ze to on sie tym zajmuje (jak w kazdej innej firmie, wszedzie slyszysz to samo) Zatem przekazujesz mu informacje ze mozesz zaproponowac cos tam nie wiem np laptopa, albo obnizyc
  • Odpowiedz
@sajr: Więc teraz wyobraź sobie wszystkich telemarketów którzy wydzwaniają do firm i teraz od kazdej szef/osoba decyzyjna musi odebrać bo przecież teraz to jest na pewno oferta życia. Gdyby tak było numer byłby bezpośrednio do szefa a jednak raczej w firmach nie ma takiej polityki. Jeśli sprawa jest ważna przekazujesz wyżej jeśli nie dziękujesz i kończysz rozmowe
  • Odpowiedz
@paula20089: nie mowie o telemarketerach tylko mowie o firmach z ktorymi szef ma umowe. Czaisz te roznice? czy poraz 100 w tym temacie musze ja tlumaczyc?
Jak odbierasz telefon i dzwoni do ciebie losowy telemark. z jakas oferta wiadomka masz to w dupie nawet nie chcesz gadac.
ale jak dzwoni do ciebie koles z firmy z ktora juz wspolpracujesz to chyba chetnie sie dowiesz przynajmniej w jakim celu do ciebie
  • Odpowiedz
@sajr: Do mnie też dzwonią mimo że mam z nimi umowe bo może podpisze z nimi 3 kolejne. Więc powtarzam jeszcze raz skoro dotyczyło umowy (wymieniałeś propozycje) mógł po prostu powiedzieć do OP'a nie wiem, jesteście z nami 10 lat mamy superoferte czy tam podziękowania i prosimy o skierowanie do szefa -> ok nie ma problemu przekazuje dalej.
Kończe rozmowe bo jest to bezcelowe Ty nie przekonasz mnie, jak widać
  • Odpowiedz
@paula20089: widocznie jednak to bylo cos wazniejszego skoro nie powiedzial, proste? Mnie nie trzeba przekonywac, jak zmienisz prawo to mnie przekonasz. Ja ciebie tez nie mam zamiaru tylko mowie ci jak jest, ani ja ani ty nie mamy na to wplywu.
  • Odpowiedz
@sajr: Ale czemu uważasz że było to coś ważnego? Jak dzwoni randomowy telemarketer też nie zaczyna od mam tandetną oferte i wgl jest mało ważna a teraz przełącz mnie do szefa. Każdy podkreśla że jego jest najlepsza i najwspaniajsza i najważniejsza dlatego najpierw się takie rozmowy weryfikuje a dopiero później przekazuje dalej.
  • Odpowiedz