Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że na pewnym etapie rozwoju naszej cywilizacji ktoś by nie wymyślił tak oczywistej rzeczy jak schody. Rozumiecie #!$%@?? Nie byłoby schodów. Już widzę jakby to było, że zamiast nich byłyby jakieś drabinki czy jakieś inne liny. Przecież to zupełnie by zmieniło naszą rzeczywistość. Nikt się w to nigdy nie zagłębiał. Wracasz sobie z roboty, a tam stoi sobie babcia i do ciebie "młodzieńcze pomóż mi się wspiąć do domu, ja już stara jestem", a ty oczywiście he he "sto #!$%@?ów w dupe.." itd. Jednak mówisz "Babcia se hopnie na plecy to razem jakoś wejdziemy". Ale czy w ogóle by były #!$%@? budynki? Przecież równie dobrze moglibyśmy przez to mieszkać na drzewach. Nie byłoby slangu "wpadasz na hacjendę do mnie?" tylko "Elo wpadasz na krzaczki popykać w fifę?". Musk #!$%@? totalnie. Dalej jest to, że byłyby zupełnie inne proporcje. Przecież #!$%@? nawet 14 letnia dziewczynka by miała łapska jak jakiś #!$%@? Schwarzeneger. Na siłowni nie napieprzało by się bice i klate tylko kopyta. Nie byłoby "Never skip leg day" tylko "Never skip chest day". Nie byłoby figury bociana tylko figura bałwana czy jaki #!$%@?. Wymieniać można w nieskończoność, a ja tylko przypominam, że to są #!$%@? schody po których wchodzimy codziennie. Szczerze? To ja #!$%@? nawet nie wiem kto je wymyślił. To przez tą #!$%@?ą polską edukację. Pochodna cząstkowa rzędu drugiego rzędu sranie w banie, a takich podstawowych rzeczy się nie wie.
#heheszki #pasta
Gaboleusz - Wyobraźcie sobie, że na pewnym etapie rozwoju naszej cywilizacji ktoś by ...

źródło: comment_cO5sRTukZtTliNJhOK60TTpWj4XgeJ05.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
To ja #!$%@? nawet nie wiem kto je wymyślił.


@Gaboleusz: Aleksiej Schodow. Jeden z najbardziej zasłużonych radzieckich budowlańców, który uczył się fachu od takich mistrzów, jak Działow czy Ratuszow. Uznał on, że w dobie postępu należy wymyślić wygodniejszy niż dotychczasowy sposób wchodzenia do mieszkań robotniczych (polegający na wspinaniu się po linie i wejściu oknem). Skonstruował on konstrukcję ze stalowych prętów zespawanych ze sobą, przypominającą klatkę, wewnątrz której umieścił rodzaj spiralnej drabiny,
  • Odpowiedz
@stefansiarzewski: Zresztą nie możemy zapomnieć o jego przyjacielu, znanym biologu, Aleksieju Witieliju Piersiowie, który w ramach zlecenia nadanego przez akademie medyczną w st Petersburgu, zajął się dokładnym opisaniem jednego z najważniejszych fragmentów ciała człowieka, zwanego dzięki jego nazwisku jako klatka Piersiowa
  • Odpowiedz
@stefansiarzewski: Gratuluję Ci w imieniu bojówki transkrypcji polskiej. Napisałeś swój żart pięknym językiem polskim, zarówno imiona, jak i nazwiska, pięknie spolszczone. Nie wiem czy wiesz, ale niektórzy tutaj używają transkrypcji angielskiej (sic!) lub jakichś mieszanek polsko-angielskich. Dlatego gratuluję tego, że zawyżasz poziom i promujesz dobre zwyczaje, a także zapraszam do tagu #bojowkatranskrypcjipolskiej.
  • Odpowiedz