Wpis z mikrobloga

#poznan #cesje #internet #inea

Mireczki, przeprowadzam się z Poznania i poszukuje kogoś chętnego na przepisanie internetu INEA.

50 pln/mc z predkością minimum 20-25 mb / s. Poznan i okolice. Możliwość przepisania koniec Marca / początek Kwietnia. Na internet nie mogę złego słowa powiedzieć - od czerwca zeszłego roku śmiga jak głupi bez problemów. Umowa do końca czerwca 2017, z możliwością zerwania w okolicach Marca/Kwietnia 2017.

W razie zainteresowania proszę o kontakt.
Pobierz Goofas - #poznan #cesje #internet #inea

Mireczki, przeprowadzam się z Poznania i p...
źródło: comment_3ik8d5mYT9j9yj92s9zx9281w4YindW0.jpg
  • 9
@Pan_Slon: kurde, nie wiem czy u moich rodziców się uda. Kiedyś to była lokalna sieć, która stworzona została na potrzeby blokowiska, a wszyscy lokatorzy zrzucali się na serwerownie itp. Potem INEA ich wykupiła i od tego momentu są tylko i wyłącznie problemy. (przynajmniej jedna awaria w miesiącu i brak łącza na 12-24h, kilka razy do roku brak sieci przez 3-4 dni). Dlatego też @Goofas narzekam. Daleko nie szukać - ze dwa
@Goofas: czy przy cesji przypadkiem umowa nie wydłuża się do pełnych 24mcy? Bo ostatnio miałem podobny problem. Ale napisałem do nich ładnego maila i anulowali mi karę za zerwanie umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)