Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie to takie prostaki? Chłopak sobie pewnie robi z hejterów jaja, a nawet jeśli to jego prawdziwy styl bycia, to czy na serio jest to powodem do traktowania go w ten sposób? Nikomu swoim zachowaniem krzywdy nie robi, jak zwykle dupa piecze tylko Prawdziwego Polaka, który musi w najpodlejszy sposób poniżyć drugą osobę. Oczywiście w internecie pod jakimś pseudonimem.

Jeżeli to jest zaliczane do płci męskiej to nie chce już być mężczyzną ;/

#!$%@? gdyby to byl moj syn #!$%@? bym go codziennie z rana walil bym w ten pusty ryj #!$%@? CO ZA #!$%@? PEDAL MESKA DZIWKA SCZOCH Z KOCIEGO #!$%@? NIEWIEM JAK TO SCIERWO NAZWAC

CALA POLSKA RAZEM Z NAMI #!$%@? Z PEDALAMI ... ZGIN #!$%@?

A co cię #!$%@?ło #!$%@? teńczowa #!$%@? 

#!$%@? czemu aborcja go nie dotkneła gdy nie było jeszcze za pózno


Resztę podobnych bydlęcych komentarzy wypisywanych przez prawackich frustratów można poczytać pod filmikami. Rozumiem kontrowersję, ale to nie uprawnia do ubliżania w ten sposób drugiemu człowiekowi.

#meskimakijaz #obrazajo #buractwo #jakubkrol
BlueFeather - Dlaczego ludzie to takie prostaki? Chłopak sobie pewnie robi z hejterów...
  • 15
@BlueFeather: Należy piętnować takie rzeczy, rzeczy było jasno chodzi mi o makijaż u mężczyzn. Można było ważyć słowa ale przekaz jest oczywisty.
Co do tego czy nie robi krzywdy, hmm, według mnie propaguje złe wzorce męskie, ktoś się naogląda takiego idioty i może potem naśladować..
@BetonowyTampon: Nie chodzi tu o to, czy się przejmuje lub nie, tylko o cebulactwo i chamstwo wylewające się z internetowej miernoty. Ci ludzie życzą mu śmierci i popierają przemoc wobec niego, bo robi coś innego niż reszta.

@epsilon_eridani: Przekaz jest taki, jak widać. Nie ma nic o konstruktywnej krytyce jego zachowania, czy też po prostu wyrażenia niechęci. Jest tylko czysta nienawiść i agresja. To, czy ktoś będzie go oglądał i
@BlueFeather:

Kim jesteś, by decydować o tym czy ktoś jest facetem czy nie


Dla Ciebie Bogiem.

Mam na myśli prymitywny argument o potrzebie wojny w celu eliminacji tych, którzy Ci się nie podobają


Zarazę trzeba eliminować, jeśli ktoś jest chory to się go leczy, ale żeby nie zaraził innych lepiej go wyeliminować.

Żebyś się nie zdziwił, jak pierwszy zginiesz na froncie


Bo jako jeden z nielicznych pójdę na front, takie coś
@XAIMEII: Widzisz? Nawet nie masz argumentów, kieruje Tobą ślepa nienawiść, a teraz nawet na mnie naskoczyłeś swoimi docinkami, bo mam czelność bronić inności. Chociaż udało Ci się jednak napisać jedno normalne zdanie, do którego się odniosę.

Zarazę trzeba eliminować, jeśli ktoś jest chory to się go leczy, ale żeby nie zaraził innych lepiej go wyeliminować.


To żadna zaraza, to jego styl bycia. Jak miałby kogoś tym zarazić? Tobie się to nie