Wpis z mikrobloga

Ogrywam tak sobie The Division i intro z gry jest zastanawiające, jest po prostu fenomenalne dla tzw terrorystów którym marzy się wycięcie parę mln osób w pień. Nie tak dawno, po zamachach w Paryżu na forach krążyła teoria jakoby BF3 przepowiedział że takie zamachy nastąpią, nie wiem czy pamiętacie, ale w Singlu była misja z zamachami w Paryżu, wiele osób łączyło wydarzenia z gry z wydarzeniami z Paryża. I tak mi przyszło na myśl kiedy pierwszy raz zobaczyłem te intro, coś mi się zdaje że scenariusz z gry, będziemy obserwować jak rozgrywa się w realu, i na pierwszy rzut oka nie jest to takie trudne do zrealizowania, wystarczy że do obiegu dać pewna ilośc zakażonych banknotów, a zarażeni ludzie zrobią resztę. #dziendobry #takbedzie #teoriaspiskowa #thedivision #blackfriday #przepowiadamprzyszlosc
  • 3
@wojna: Wiesz... takiego wirusa nie da ci allah snakbar. Trzeba mieć naukowców/uczonych, laboratoria, wiedzę i materiał (wirusa i ludzki). O ile materiał ludzki kozojebcy są w stanie łatwo organizować o tyle na pustyni pod płachtą namiotu ciężko zrobić nowoczesne laboratorium. Takie mam przynajmniej wrażenie.

Dużo "lepiej" i taniej siać panikę ciągłymi niewielkimi zamachami. Tu bomba, tam bomba. Tu fałszywy alarm i kilka kolejnych. Potem znowu bomba. Ludzie się zmęczą, społeczeństwo uzna
@wojna: To jest przerażające, też o tym myślałem. W sumie nie jest trudne by na to wpaść jeśli komuś zależałoby na wywołaniu epidemii. To też idealny pretekst, aby zniechęcić ludzi do korzystania z gotówki na rzecz plastikowego pieniądza, o czym coraz częściej się mówi. To bardzo realny scenariusz do przeprowadzenia, jednak kto tak naprawdę w dzisiejszym świecie mógłby przeprowadzić tego typu atak?
@DoTheMonkey: W sumie to każda, dobrze zorganizowana grupa przestępcza. Na filmach wiele już było scenariuszy kiedy to wykradali z laboratoriów różne wirusy. Ja to jestem zdania że to co widzimy w "filmach" to kiedyś zobaczymy w realu. A scenariusz z gry to pożywka dla spragnionych krwi psychopatów.