Wpis z mikrobloga

@DzieckoBezZycia: Chcesz wymaksować grę ?
Polecam pulsacyjne reaktory chłodzone lapisem z breederami + farmy lapisu pszczół.
System sterujący z ProjectRed bez ComputerCrafta wraz z serwerownią z bramkami logicznymi.
Na jeden reaktor potrzeba 4 breedery aby miał odpowiednią ilość paliwa + system przetważający. Reaktory typu breeder należy dodatkowo dogrzewać aby dawały szybki pluton.
Wszystko razy 6.

  • Odpowiedz
@DzieckoBezZycia: To już są mody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorzuć do tego terminal z Applied Energistics 2 kontrolujący zawartość reaktora oraz panele kontrolujące parametry temperatury z Reactor Control.
Dodatkowo reaktory pulsacyjne mają Heat Peaki które trzeba niwelować Heat Ventami bo LZH Condensatory nie absorbują ciepła w stanie Idle.
Zasadniczo mało wydajne bo lepsze są reaktory łukowe z Reactor Crafta ale dla ciekawostki warto ogarnąć. ( ͡°
  • Odpowiedz
@96czaki: No właśnie ja niestety też XD
@Mikoma: W czasach kiedy aktywnie grałem nie ogarniałem raczej tak skomplikowanych modów. O ile udało mi się wgrać jakieś mody i to możliwe, że nawet takie o jakich mówisz jedynie randomowo rozstawiałem na Creative(albo cheatach, bo nie było creative jeszcze) rzeczy z ów modyfikacji. Z tego co wiem swego czasu był fajny Youtuber, który zajmował się takimi modyfikacjami technicznymi. Pamiętasz @cphrne, jak
  • Odpowiedz