Wpis z mikrobloga

To już pojutrze () Panowie damy radę, jestem cały podekscytowany. Jeśli zagramy na 100% naszych możliwości to na pewno przejdziemy Bayern. Łapcie fajne promo. BeHeroes!


#juventus #beheroes
realbs - To już pojutrze (。◕‿‿◕。) Panowie damy radę, jestem cały podekscytowany. Jeśl...
  • 16
  • Odpowiedz
@realbs: Bayern w gazie i My też w gazie :) ale chłodna głowa i konsekwentna gra obronna (bez obrony Częstochowy) może dać nam sukces :) no i lewa noga Dybali :P 50/50 tak to widzę:)
  • Odpowiedz
@realbs: mecz na pewno bedzie rewelacyjny, strasznie zaluje ze nie udalo mi sie dostac biletow. Mysle, ze Juve jest jeszcze zbyt slabe zeby dac rade Bayernowi, ale latwo na pewno nie bedzie. Powodzenia i do uslyszenia podczas spotkania w tagu #mecz ;) pozdrawiam z monachijskiej strony barykady.
  • Odpowiedz
@realbs: Jakoś nie wierzę w awans. Gra Juve nie zachwyca, a ekipa wyraźnie miała przez ostatni miesiąc spadek formy. Bayern u siebie jest mega silny. Po 2:2 u siebie jest 20% szans na awans. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Juve potrafiło teraz zagrać tak, żeby się zmieścić w tym dwudziestu procentach. Dla mnie awans będzie niespodzianką.
  • Odpowiedz
@SmieszekZawadiaka: kibice piłki nożnej zbyt elokwentni w dużej mierze nie są:) mam bekę jak na forach pytają sie kibiców innego klubu kogo kupują a nie kogo klub kupuje :) jakby mieli coś do powiedzenia :)
  • Odpowiedz
@SmieszekZawadiaka: Więcej #!$%@? tych xd to moze sie śmieszniej zrobi. Człowiek ma jakies zobowiązania jeszcze i nie kazdy moze sobie pozwolić na wyjazd do Niemiec czy do Włoch w środku tygodnia. Praca czy szkoła lub brak środków utrudniają wiec to o czym ty mówisz to zwykła segregacja. Pod jakim względem kibic który jest na stadionie na meczu jest lepszy od tego który byc nie moze a bardzo chce?

@kelso123
  • Odpowiedz
@kelso123: No tak jest dlatego ze kazdy prawdziwy kibic ma juz taka wiez po prostu z klubem o dlatego tak mowi/pisze. Nie ma przeciez w tym nic złego.

  • Odpowiedz
@realbs: mam nadzieję, że Allegri wyciągnął wnioski z pierwszego spotkania i nie wyjdą na boisko licząc tylko na ataki z kontry, jeśli będą grać piłką, to będzie dobrze. Do tego modlę się, żeby Juve nie strzeliło za szybko pierwsze gola, bo zaczną się tylko bronić, a to się na pewno zemści pod koniec meczu.
  • Odpowiedz