Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackNights: Nie mam okazji aby poznawać nowe osoby, praca, dom praca dom praca dom, i praca po min 9h.
Jak mam weekend to odpoczywam biorąc pod uwagę fakt, że normalny weekend mam raz na 2 tyg, jedna sobota pracuje, druga nie.. chodź teraz mogę mieć jeszcze więcej sobót pracujących..

A pchać się w wolny weekend bez chęci na siłę do klubu samemu jeszcze, gdzie wychodzi się na przegrywa z racji
  • Odpowiedz
@BlackNights: jestem w c--j nudnym facetem, praktycznie nie wychodzę z domu, staram się czytać i robić coś z sobą (siłownia) ale i tak większość czasu spędzam na pierdoły. Trudno mi przychodzi nawiązywanie nowych znajomości, jestem chorobliwie nieśmiały wobec kobiet. No i nie mam prawka ani konkretnego zawodu. Generalnie poczucie własnej wartości bardzo niskie.
  • Odpowiedz
@BlackNights: Nie wiem, ale sądzę, że za mocno by mnie ograniczała. Nie mógłbym wyjechać tam gdzie wyjechałem, nie mógłbym rozwinąć swojej pasji jaką są motocykle, nie mógłbym się bawić tak jak się bawiłem. Teraz mnie trochę feelsy złapały i szukam, ale ciężko znaleźć taką, która by do mnie pasowała. PS. Nie jestem brzydki i nie jestem gruby. W sumie, to nie wiem czemu nie mam xD Zobaczymy co los przyniesie
  • Odpowiedz
@BlackNights: Bo prawdopobieństwo odnalezienia różowej z RiGCzem + spoko wyglądem jest równe z wygraną w totka. Ciągle się zawodzę z powodu cudzej głupoty, braku odsetka powagi i posiadania jakichkolwiek celów w życiu oprócz chlania i imprezowania.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: > nie możesz jeździć, bo się zabijesz, jesteś poj**ny, masz sprzedać ten motor itd.
To tak między innymi. Ale sezon się zaczyna i zobaczymy co los przyniesie, kto wie, może poznam jakąś piękną motocyklistkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz