Wpis z mikrobloga

@dziki: dobry zestaw, będzie pan zadowolony. jeśli chodzi o lq - zainteresuj się opcją samogonów. jeśli palisz lq o zawartości 6mg i niżej (a na tym pewnie takie właśnie lejesz), to wychodzi dużo taniej.
@dziki: mam taki sam mod od niedawna, swietna sprawa. do tego wzialem sobie uwell crown i kopce jak szalony. co do tego moda- masz jeszcze kilka opcji do zmiany za pomoca kombinacji wciskania konkretnych guzików. no i mozesz włączyć stealth mode co zaoszczędzi baterię.
@vgf_: mogłbyś mnie odesłać gdzies, gdzie znalazłbym informacje o samogonach? noi coś gdzie kupować. powoli mi się kończy zapas i zaczynam swoje liquidy robić. dzięki
@orfan: przegladnij tag #mojliquid - sporo info sie tam przewinelo. zasadniczo jesli chodzi o samogony to masz dwie opcje: mozesz kupic gotowa baze w stezeniu ktore Cie interesuje, aromaty i mieszac. mniej zabawy, ale drozej. 2 opcja to zakup gliceryny roslinnej i glikolu 1,2 propylenowego - najlepiej od biomus, albo techlandlab - i bazy nikotynowej w wysokim stezeniu, np hangsen vpg 36mg/ml 50/50 (kupujac baze w jakims edymie/smooke kup butelki. wez
@StayAlive: z gówno gwarancją z edymu, w ESW jak magnes z klapki wypadnie to sobie wymieniasz na nówkę sztukę, także czasem takie przepłacenie to po prostu inwestycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vgf_: cholera bym zapomniał Ci podziękować za te porady. Właśnie wymieszałem swoj pierwszy liquid, jutro wielka degustacja. Chce żebyś wiedział, że jak już na mirko się nie pojawię to Twoja wina xD Dzięki raz jeszcze
@vgf_: tak, jabłkowy z e-dymu od flavor west. dalem chyba 5 kropli na 20ml. właśnie sobie testuję swoje wyroby. chmurzy całkiem dobrze, przyjemnie w gardle, nic nie pali ani piecze. smak hmm może powinienem więcej dodać aromatu. i zauważyłem, że płyn jest gęstszy i zbiornik nie opróżnia się tak szybko jak wcześniej, więc to też pozytyw