Wpis z mikrobloga

@kasianie: #!$%@? jak ja nie cierpię takich śmieszków. Nazywam ich "typowymi kierowcami autobusów". Nie wiem czemu, ale właśnie u nich najczęściej spotykam takie poczucie humoru.
  • Odpowiedz
@eris23: Nie napisałam tego. Napisałam, że żadnego starego zboka nie należy lekceważyć, "bo przecież stary, to i tak nic już hehe nie zrobi."

Niech sobie nie pozwala tylko dlatego, że jest starszym panem. Ja już nie miałabym skrupułów.
  • Odpowiedz
to uczucie kiedy lv 75 ma lepsza bajere niz Ty miales kiedykolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@exdami: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@vasil: no właśnie boję się o wiek pytać, więc już nawet do tematu nie zaglądałem.
  • Odpowiedz
@vasil: Jacy by nie byli, zaczepny tekst w rękawie zawsze warto mieć :) Jak dziewczyna będzie zainteresowana, to odbije piłeczkę i jakoś pójdzie, jak nie będzie zainteresowana, wrzuci historyjkę na mirko - każda opcja profit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cherme: wiesz, kiedy był okres gdy zaczynałem lepiejsobie radzić i mówiłem te teksty skonczylo sie, ze temat wszedł, a ja dalej nic... czasem ciężej podtrzymać uwagę niż pozyskać ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vasil: Jakby chciała, to by sama podtrzymała - po prostu nie chciała i już, niczyja wina. To naprawdę nie jest tak, że tylko Wy zdobywacie i macie brać na siebie całe budowanie i podtrzymywanie relacji. Jak nie styka, to nie i tyle, trzeba iść dalej :)
  • Odpowiedz
@cherme: a Ty jestes rozowy..
nie.. raczej chciała, bo gadka szła, sama potem dosiadła, ale niestety facet jednak powinien pokazać klasę. teraz całkiem inaczej, wrecz czasem nie pytam i lekko narzucam pewne rzeczy. To jednak bardziej chwyta... balansowanie na granicy. Nigdy nie zrozumiem waszego zamiłowania do 'przygody' w sensie.. by coś sie działo.
  • Odpowiedz
@vasil: Zależy, w jaki typ celujesz :) Są laski szukające pana i władcy, stabilnego oparcia, faceta, który pokaże, którędy iść, a są takie, którym nic nie narzucisz, bo Cię zjedzą, a jak będą chciały więcej, to same przejmą inicjatywę. Nie wiem, o jakim zamiłowaniu do jakiej "przygody" mówisz, bo jeśli chodzi o nieustanne darcie kotów i fochy co drugi dzień, to ten typ najlepiej odpuścić, szkoda życia. Paradoksalnie te od
  • Odpowiedz