Wpis z mikrobloga

siedzenie na jakiejś hali i oglądanie kilku gości przy komputerach wykrzykując przy tym i machając transparentami to jest dla mnie jakieś nieporozumienie, nie mógłbym traktować takich ludzi poważnie


@Bambro: dokładnie tak samo mam z wszelakimi fanami piłki nożnej czy innych skoków, dla mnie to ten sam poziom żenady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bambro:

Nie mówię że oglądanie sobie turniejów growych jest złe czy coś, to tak jak oglądanie piłki nożnej, ale siedzenie na jakiejś hali i oglądanie kilku gości przy komputerach wykrzykując przy tym i machając transparentami to jest dla mnie jakieś nieporozumienie, nie mógłbym traktować takich ludzi poważnie.


Nie mówię, że oglądanie sobie meczów piłki nożnej jest złe, czy coś, to jak oglądanie siatkówki, ale siedzenie na trybunach jakiegoś stadionu i
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Kiedyś grałem codziennie. Wszystko się zmieniło odkąd sprzedałem komputer do gier, żeby mieć więcej kasy na samochód. Od tamtej pory więcej czasu spędzam na wykopie, więc sytuacja przegryw-przegryw
  • Odpowiedz
@aegypius: Trochę racji masz ale pamiętaj że przemysł gamingowy będzie się tylko i wyłącznie rozwijał a i tak już jest gigantyczny. Chyba jasne że pro gracze po skończeniu kariery nie pójdą pracować do kopalnii czy jako inżyniery budownictwa ;)
  • Odpowiedz
powiedz to tym, ktorzy trzepia grube pieniadze na tym swoim lenieniu sie.


@Mankovich: Pieniądze to nie wszystko, a jeżeli do końca życia chcesz być gościem, który tylko gra w jakieś gry nie osiągając nic innego w życiu to spoko.
  • Odpowiedz
@SkradaczTENZNANY: teraz to sie #!$%@? z krzesła. Wiesz w ogóle co robi Luq w CDP? Jest QA testerem czyli plebsem najniższego szczebla w IT :D faktycznie zajebista kariera, opłacało sie grac w kantera 12 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) może niedługo dobije 4k netto haha
  • Odpowiedz
@Hoho: zakładając oczywiście, że mają jakiekolwiek umiejętności poza klikaniem przycisków w Lola albo canter strajka.

Jak ktoś gra po 8h dziennie w jakąś głupią gierkę to chyba mało ma czasu na dokształcanie się na pozostałych polach.
  • Odpowiedz