Wpis z mikrobloga

@SirArbuz:
@leleszek:

Zależy do czego i z jaka karta graficzna. Jeżeli słaba karta, a będziesz chciał grać to nie opłaca się, jeżeli przeznaczenie standardowe czyli dokumenty, przeglądarka itd to opłaca się jak najbardziej.
Nie ma takiej pikselozy, różnica jest jak najbardziej na plus.

Pobór mocy jest śmiesznie większy (o 1% na godzinę?)
@strean: Mam przed sobą monitor 22" o rozdzielczości 1680x1050 i piksele widzę z odległości 5cm, czyli praktycznie wkładam nos w ekran.
@SirArbuz pójdź do mediamarkt i po prostu porównaj, czy widzisz różnicę i wtedy przekalkuluj co się bardziej opłaca. To jest moja subiektywna ocena i ja nie potrzebuję po prostu większej rozdzielczości niż 1366x768 na 15,6".
@leleszek: ale kolego, ty w ogole nie rozumiesz, nie powinno sie kupowac mniejszych niz full hd a i jeszcze oczywiscie matowy ekran a nie blyszczacy. polecenia mniejszych rozdzielczosci to herezja
@SirArbuz: a dokladniej zajmuje się programowaniem :d jak ktoś tylko pracowal na HD i przesiądzie sie na pare dni na full hd to ... juz nie wroci :) taka prawda. tak samo jak ktoś ma monitor za 400zl i posiedzi pare dni na monitorze za 1800zl :) tez juz nie bedzie chcial wrocic. pozdrawiam