Wpis z mikrobloga

@ofczy: dlatego dodałam spoiler. Wystarczy Ci spokojnie o ile nie masz jakichś wybujałych wymagań w życiu. Dla przeciętnej osoby takiej jak ja taka kasa to marzenie. W sensie realnie oceniam swoje umiejętności i możliwości na max 30k rocznie.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: a sory, automatyczne odswiezenie watku nie pokazalo spojlera. Robota niby w nottingham, ale info o pensjach mam z sheffield. Anyway, nie wiem czy warto w sumie bo tu zle nie jest mi :(
  • Odpowiedz
@ofczy:
Tak serio to bedziesz zarabiać 3x tyle do reki co zarabiają polscy magazynierzy w UK, skoro oni moga utrzymac rodzine i bmw na kredyt, to Tobie napewno nie bedzie sie zle żyło.
  • Odpowiedz
@ofczy: chwalisz sie czy zalisz? umiesz chyba liczyc i latwo przemnozyc przez 5.55 pozatym nie wierze, zebys nikogo nie znal kto juz pracuje w uk i nie wiedzialbys ile ludzie przecietnie zarabiaja. na moje oko zwyczajnie sie chwalisz i tyle:)
  • Odpowiedz
@ofczy:
Czego oczekujesz od swojej chaty?
Cos duzego poza miastem czy apartament w centrum, 4 sypialnie czy 2 wystarcza, garaz, parking?
Postaram sie podpowiedziec ile na serio bedzie to kosztowalo, sam wynajmowalem calkiem spory dom przez ponad rok, takze wiem jak to wyglada.
  • Odpowiedz
@setka007:
Czym sie niby chwali?
Przecież 50k rocznie to normalne zarobki dla kogoś kto ma zawód i zna angielski... nawet 19 letni dzieciak moze tyle zarobic na budowie jak sie dobrze zakręci.
Wystarczy coś z sobą zrobić, a nie grzać dupe na magazynie za minimalną :p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@headhunter13: ogolnie to robie risercz wstepny. chata jak najblizej miejsca pracy. wiec liczmy centrum. 3 pokoje tj salon plus 2 sypialnie. umeblowane najlepiej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@setka007: a co mnie interesuje ile zlotowek bede zarabiac w uk zyjac tam i majac tam rodzine? a co jezeli zeby utrzymac moj poziom tutaj bede mysial wydac co mieisac 1500 funtow na same koszty stale?
  • Odpowiedz