Wpis z mikrobloga

@gobi12: Ponieważ zarywanie nocy jest w tym zawodzie nagminne. A nie ma nic gorszego niż nad ranem, po całej nocy nad projektem, jak jeszcze ze wszystkim jest się w dupie, usłyszeć ten jazgot i uświadomić sobie, że akurat wszystko się teraz normalnie do życia budzi, a nie ma jak położyć się spać, bo roboty nadal od groma. I to od zawsze w sumie tak było, nawet nasz profesor nam na te
@Rivo: W sumie to siedzę nad czymś gorszym: wytrzymałość materiałów. Mi bardzo ptaki się podobają. Uwielbiam jak mi przy robocie pod oknem ćwierkają.

Ale w sumie dobrze, że mi przypomniałeś, bo kompletnie zapomniałem, że mam w tym tygodniu oddać do korekty rzuty.
@Rivo: Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o tym projekcie, nawet na żywo go nie widziałem, bo od czwartku rano nie byłem w okolicy uczelni. Jeżeli za pomocą tego czegoś (:D) mają być prezentowane koła naukowe to wydaję mi się, że w koła z naszego wydziału mogły przygotować swoje prezentacje, chociaż należę (niezbyt aktywnie) do największego z nich i nie przypominam sobie, żeby coś takiego było poruszane chociażby w mejlach do członków.
@gobi12: no ja jakoś bardzo przekonany do tego nie jestem, ale z drugiej strony na architekturze wyjść z jakąś inicjatywą i zrobić realizację to już niezły sukces ;p (a dostać jeszcze dofinansowanie i znaleźć sponsorów, czarna magia :D )