Wpis z mikrobloga

@sejsmita: Wypraktykowałem sobie takie podejście do nowych erpegów:
1. zachować dystans do dnia premiery,
2. poczekać kilka miesięcy od premiery, aż gra zostanie połatana,
3. grać w kompletną i ostateczną wersję.

Także temat będę obserwować, ale na grę nie będę jakoś szczególnie czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sejsmita: @Lisaros: Ja tam lubię sobie czasem robić nadzieję, nawet jesli mam zostać później rozczarowany. Tak jest np. w przypadku serii Vampire The Masquarade, której licencję niedawno nabyła firma Paradox: http://www.pcgamer.com/paradox-buys-white-wolf-world-of-darkness-vampire-the-masquerade-from-ccp/

Po tylu latach marnowania tak zacnej marki i świata w końcu się coś ruszyło i jest szansa na godnego następcę Bloodlines. Pod warunkiem, że za sequel wzięliby się utalentowani ludzie, np. ci z inXile, Obsidian czy naszego CDPR.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: aa tak, sam jestem ciekaw, co zrobią z tą licencją. InXile lub Obsidian to byłby dobry wybór. Na początku myślałem, że nie ma szans na to, by CDPR to zrobił. Teraz jednak sami przyznali, że się rozbudowują, także kto wie.

Co do postawy - nie ma w tym nic złego, w końcu przy życiu trzymają nas Wiara, Nadzieja i Miłosierdzie...

... jak zapewne powiedzieli obrońcy Malty, mając na myśli swoje
  • Odpowiedz
Na początku myślałem, że nie ma szans na to, by CDPR to zrobił. Teraz jednak sami przyznali, że się rozbudowują, także kto wie.


@Lisaros: Prawdę mówiąc to CDPR ma pewnie większe szanse niż Obsidian (a tym bardziej inXile). https://twitter.com/ShamsJorjani/status/707844712724615168 (SJ to VP of Business Development)
mam tylko nadzieję, że nie oddadzą tego w ręce Bioware bo to byłaby porażka i kolejne zrujnowanie marki.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: o, to jest ciekawe. Na Bioware raczej nie ma szans, obecnie pracuje ona nas paroma tytułami, w tym Mass Effect Andromeda i SWOTOR, i raczej nie ma mocy przerobowych. Poza tym mam wrażenie, że w samej firmie nie dzieje się najlepiej, sporo ludzi od nich ostatnio odchodzi. Pisałem o tym tutaj. Wreszcie - oni już chyba nie potrafią zrobić nawet prostego action rpg. Ostatni ich spory sukces to ME
  • Odpowiedz