Wpis z mikrobloga

@diversion876: śmieszne, że nie ma za dużo takich obrazków z grubym facetem i laską, a jak już jest zdjęcie, gdzie facet jest gruby, brzydki, czy cokolwiek jest nie tak z jego wyglądem, to od razu są komentarze, że pewnie bogaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@diversion876: w sumie racja. Jak mam do wyboru jakieś #!$%@? coś albo Milke to wybiorę Milke, bo wiem że pod tym opakowaniem znajduje się coś zajebistego, a nie jakieś gówno o smaku czekolady.
  • Odpowiedz
@diversion876: sam tekst to prawda, ale pic rel dołączony do niego to rak. Bo przecież nie można kochać ładnej kobiety za "wnętrze", bo automatycznie jak jakaś jest lepsza niż 5/10 to znaczy, że jest szmatą XD tak samo jak każda poniżej 5/10 to złota kobieta XD
  • Odpowiedz
@nescafe: Akurat nie widzę tam takich zaprzeczeń :P

@diversion876: Obrazek jest akurat analogiczny do wielu wpisów dodawanych przez facetów tutaj. Nikt ich nie chce, mimo że są oczytani, mają pasje i są bardzo czuli (chociaż nie przeszkadza to mu w byciu mizogonistą). Sami jednak na kobiety mniej atrakcyjne nie spojrzą, mimo że wiele z nich ma do zaoferowania sporo swoją osoba.
  • Odpowiedz
@emkape: chodzi mi o ogólny pogląd na tę sprawę lasek, co wrzucają na fb obrazki tego typu z temysli.pl czy innego rakowiska :D bo "temat był wałkowany wiele razy", zresztą u mnie tez się na tablicy takie ujawniały :D
  • Odpowiedz
wielu wpisów dodawanych przez facetów tutaj. Nikt ich nie chce, mimo że

są oczytani


pasty i red pill to gówno a nie oczytanie xD

mają pasje
  • Odpowiedz