Wpis z mikrobloga

Szukaliśmy bossów... znaleźliśmy najlepszego bossa w całej grze. @Huffy zdajesz sobie sprawe ze nigdy nie bedzie tutaj tylu osob i high leveli by to zabic prawda? :P questy i inne bosy nie znalezione, ale nareszcie pelno expow. INQ, Oak i POI i bedzie dobrze :) btw. nie expcie tam poki co, Huffy polataj tam po podlozu i zobacz na sqmy, chyba z 15 takich miejsc jest ze nie mozesz przebiec mimo ze nic przed Toba nie lezy (pomoglbym ci z tym ale tyle mobow ze nie jestem w stanie ssow robic), do tego pelno unknown objectow przez ktore nie mozna siohac :O
#mirkots
k.....z - Szukaliśmy bossów... znaleźliśmy najlepszego bossa w całej grze. @Huffy zda...

źródło: comment_M5widHm3nGSWYQ99SY7nqZGfIN8eYjGY.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kitz: Boss super ja bym się pokusił o zabicie tylko jeden problem bez podziału loota na wszystkich bijacych jak w RL bicie takiego bossa jest niestety nieopłacalne :P
  • Odpowiedz
@kitz: Nie rozumiem dlaczego "szukaliście bossów"? Skąd pomysł, że na mapie takowe są? Nigdy wcześniej ich nie szukaliście. Wczoraj z trzy osoby pytały mnie gdzie są bossy. Jakie bossy? ;_; Pomysł Gaz'haragotha pojawił się jak mapa już stała, tak o. A co do "pobugowanych sqm" to leżą tam kamienie/krzaki/inne pierdoły - tak, sprawdzałam.

@Rahan90: Co do loota to z niego leci po kilka umbrali i nnych rzeczy, dlatego myślę, że
  • Odpowiedz
@Huffy: czyli nie ma POI, INQ, Oak, Morga, wszystkich bossow pokolei ale pojawil sie pomysl Gazhara? do tego nie prawda. czasem nic nie lezy i nie da sie przejsc. Zielarz tak wczoraj padl, okrazylo go 8 mobow i nie mogl wyjsc na czystym SQM na lewo.
  • Odpowiedz
@kitz: No ok, to chodź na testowy - dwa dni biegaliśmy po mapie i problemu nie było. A Roshamuul to jest właśnie lokacja gdzie Gaz'haragoth się pojawia, skoro mamy miejsce to nie widzę problemu by go zrespić.
  • Odpowiedz