Wpis z mikrobloga

A Mirki w ogóle wiedzą co się w sobotę działo? Robomaticon! (największa impreza robotyczna w Polsce) ...A Mirki wiedzą kto był jednym z patronów medialnych całego zajścia? ...Mechatrobot #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (moja krótka relacja). Jeżeli ktoś był i ma jakieś fajne wspomnienia/zdjęcia, to niech wstawia w komentarzu! :) Przy okazji dziękuję @adamj57 za świetnie zorganizowany meet-up mojej fejsbukowej grupy Nastoletni Elektronicy ...Gratuluję też @Paatryk93 I miejsca - świetna robota! Jedna z lepszych konstrukcji, jakie dane mi było zobaczyć (zdjęcie poniżej). :)


Mechatrobot - A Mirki w ogóle wiedzą co się w sobotę działo? Robomaticon! (największa...

źródło: comment_gFWCEnwWXOBjYEAH0TCT3uK4nCwdXxaO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mechatrobot: Było naprawdę fajnie, szkoda tylko, że organizację zwalili i na rozpoczęcie konkurencji trzeba było czekać aż półtorej godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
U mnie relacja, będzie, ale wideo, dlatego może to trochę potrwać (powinna w poniedziałek być, ale niczego nie obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Mechatrobot: Dziękuje, konkurencja była spora ale nasza konstrukcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem widzów jak i sędziów. Nawet mieliśmy wejście na żywo w @PolsatNewsPL ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to rozdawali płytki z STM32, jak ja mogłem przegapić taką okazje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mogli chociaż dać jako nagrodę jakiegoś STMa a nie router (,)
  • Odpowiedz
@Paatryk93: Wejście na żywo? #slawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz gratuluję, a jeśli chodzi o STM32, to wiem, że jak napiszesz do odpowiedniej firmy (zaraz znajdę i podam nazwę), to oni w ramach promocji STM'ów chętnie dadzą to i owo. :)
  • Odpowiedz
@adamj57: No tak, tylko jak ja mam podzielić jeden router miedzy członków zespołu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już nie wspomnę że w drużynie mieliśmy 4 osoby, a dyplom dostała tylko jedna. Szkoda też że nie było żadnych statuetek w tamtym roku były i to ciekawe bo wydrukowane na drukarce 3D.
  • Odpowiedz