Wpis z mikrobloga

Mirki dostałem od Konsorcjum projektowe Innovum takiego o to maila:

Szanowny Panie, JezusKrystus jestem w posiadaniu dokumentów oraz nagrań wraz z wyciągami bankowymi świadczącymi o procederze jaki miał miejsce w kooperacji kilku firm takich jak Metalex lipecki Sp. Komandytowo Akcyjna, Vero-Stal sp. z o.o., Speed- Pol sp. z o.o i inne gdzie Pan wraz z innymi osobami oraz Igorem Lipeckim ( który odbywał karę pozbawienia wolności w latach 2008 do 2009 z artykułu 258 par 3 ) a dotyczył przestępstw gospodarczych na wysokie kwoty. Kontakt mój podyktowany jest doprowadzeniem do zwrotu należności jaka wynika z faktur VAT a co za tym idzie brak kontaktu z Pana strony lub partnera spowoduje iż będziemy zmuszeni do działań wraz z policją co będzie skutkowało przekazaniem całości dokumentacji wraz z nagraniami oraz innymi informacjami poufnymi a będącymi w naszym posiadaniu.


Zapewniam, że nie jest to blef z naszej strony.

z poważaniem Jerzy K. tel. 512-237-993

JezusKrystus- Katowice ul. Koszutka 12a/14

Dąbrowa- G ul. Majewskiego 76,
Sosnowiec ul. Ignacego Kalagi 14d
ATF 200 S3
SD 0708

Nawet im się nie chciało wpisać mojego adresu po nazwie firmy itd...
1. Jest w ogóle po co iść na bagiety?
2. Wiem, że to wszystko #!$%@?, ale da się coś zrobić, żeby ich kukle zaswędziały?

Przynajmniej raz na miesiąc dostaje tego typu spamy na maila.

#januszebiznesu #oszukujo ##!$%@? #patologia
  • 4
  • Odpowiedz
Taki e-mail to raczej nie spam tylko informacja. Może ktoś przez przypadek wysłał wiadomość do nieodpowiedniej osoby bo patrząc na jego treść wynika, że to info do osoby z tych spółek opisanych w e-mailu.. Tak więc jeśli nic nie masz z tym wspólnego to można go zlekceważyć a tak na marginesie to osoba która wysłała wiadomość pisze o należnościach wynikających z faktur VAT a dochodzenie ich nie jest przestępstwem w naszym kraju.
  • Odpowiedz