Wpis z mikrobloga

@dreamh00k: Zapewne masz rację, ale mam wrażenie że ten gauntlet naprawdę dodaje mi trochę obrażeń. To zależy też jak mi idzie, a na linii miałem przewagę, więc zdecydowałem się na gauntleta.
  • Odpowiedz
@Gelo3D:

Naut

passive - snare
q - stun (tyle, że zaraz po Q użyjesz passivowanego basica, więc ten slow na 1.5 sekund nic nie robi)
w - brak cc (rylai na tym skillu nie działa)
e - slow
ult - knock up i stun (rylai slow bezużyteczny)

czyli płacisz 3,2k za 400hp i 100 ap, świetny item na nautilusa :))))) jak znajdziesz swój mózg i nauczysz się myśleć logicznie, to naucz
  • Odpowiedz
@Keiano: tak samo jak graves w jungli wiedziałem o pewnych adc, którymi można tam spokojnie grać
ale nie wielkie środowsko znawców zamiast coś potestować będzie czekać aż korea pokaże że czymś da się grać w zupełnie inny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) ev sivhd
  • Odpowiedz
@Gelo3D: no tak bo przecież lol to gra 1v1, nie ? Niczego się ode mnie nie nauczysz, bronze V ma to do siebie, że mógłbyś grać z ludźmi z golda, od nich byś coś zaczerpnął. Wątpie jednak by się tak stało, bo widzę twoje buildy, rylai na malphite, branie masterek które kompletnie nie mają sensu itp. Jungla ma to do siebie, że praktycznie każdym czempionem można junglować, z lepszym lub gorszym
  • Odpowiedz
@Keiano: @Gelo3D: Według mnie Ryjal dla nautilusa też nie jest najlepszym pomysłem. Slow z tego przedmiotu dla nautliusa niewiele daje i nie jest to warte kosztu przedmiotu. Jedyne nad czym bym się zastanawiał, to czy warto składać gauntleta. Wydaje mi się, że tak bo to naprawdę zwiększa bursta.
  • Odpowiedz
@joyko: Ja swoje wywody bazuję na tym co jest grane przez prosów w soloq i w LCSie, tank akali się nigdzie nie przyjęła ani nie pokazała w żadnej z lig, więc o niej nie pisałem.
  • Odpowiedz