Wpis z mikrobloga

Przepraszam was bardzo, lecz niestety nie mogę nic z tym zrobić, jej zachowanie to szczyt buractwa, i nie chodzi tu o to że chce zobaczyć ją naga czy w bieliźnie lub żeby usunęła konto, ale bardziej o dobrą zabawę, ruletka cieszy się mega dobrą popularnością lecz pomysł z dniem kobiet chciałem zorganizować inaczej, ponieważ bałem się że nadejdzie taka sytuacja jak teraz... Nie zrobię drugiego losowania ponieważ to nie będzie w porządku w stosunku do innych uczestniczek zabawy. Zawiodłem i pozostaje mi tylko was przeprosić, i zaprosić na kolejną edycje w czwartek, z buractwem nie wygram :(
#wykopowaruletka #gorzkiezale
db95 - Przepraszam was bardzo, lecz niestety nie mogę nic z tym zrobić, jej zachowani...

źródło: comment_Q1mKJvamKjIBWTuRpIqWceLFIAHuHA5C.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@db95: Na dobrą sprawę mirkowie @TomdeX i @Pertaseth dali ciekawy pomysł by ugadać się z @m__b i w razie niedotrzymania umowy konto unicestwić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie jeśli powyższa opcja jest niemożliwa to warto wymyślić inny sposób by uniknąć takich sytuacji w przyszłości.
  • Odpowiedz
@Aiden7: @db95: Może pomysł aby dodawać takiego osobnika na czrnaliste? Wołasz wszystkich i wszyscy ją dodają na czarnąlistę. Nie bedzie miłe gdy ja doda 1k ludzi na czarną i nie bedzie mogła nawet nic skomentować na mirko xD
  • Odpowiedz
@db95: Już miesiąc temu jakiś wykopowy nostradamus przewidział, że jak jakaś różowa wygra, to #!$%@? inbe ale konta nie usunie ani nie wrzuci zdjęcia. Sprawdziło się xD
  • Odpowiedz
@db95: Może zamiast banowania konta przez administratora za niedotrzymywanie słowa to taki ktoś dostawałby odznaczenie "niesłowny" lub coś w tym stylu.
  • Odpowiedz