Wpis z mikrobloga

@a-lexis: morderstwo nie, inaczej się takie sprawy załatwia, nikt nikogo za pierdoły nie zabija, ktoś zapłaci 5k albo 15k euro i nastanie spokój. Ciekaw jestem tylko dlaczego ten tam xxx111xxx się tak obsrał. Może poszła reprymenda z pracy żeby się nie mieszał w to już.
  • Odpowiedz
@elemenTH: za takie nie ale ta sprawa pokazała wiele patologi na wykopcu i ja jestem zdania ,ze kiedys dojdzie do morderstwa. Zresztą ostnio chyba były rozmowy czy znastepne będzie morderstwo i ja jestem zdania ,ze kiedyś moze do tego dojść. Zresztą z tego co pamietam na reddicie było juz morderstwo kiedys..
  • Odpowiedz
@a-lexis: ja tego tak nie widzę, gównem najwięcej rzucają leszcze co pokazały tutaj te wydarzenia, większość nazwijmy to "oczernianych" wycofuje się i stara unikać konfrontacji żeby nie eskalować konfliktu bo to więcej szkody niż pożytku. Szeryf chce pokazać, że jest kozakiem kwestia tylko jakie plecy ma u siebie, w pewnych środowiskach dzięki znajomości można dużo zdziałać nie tylko u siebie w mieście i może tu właśnie jakieś tam macki tej
  • Odpowiedz