Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie zamawiania kaloryferów do domu, ze względu na pewne "błędy wykonawcze" można zamontować tylko grzejniki modernizacyjne, czyli grzejniki konwekcyjne, stalowe, czyli takie białe kostki z kratkami na górze. Matka się uparła, że MUSI je obejrzeć przed zamówieniem, żeby wiedzieć, czy jej pasuje ich wygląd.... No #!$%@?, przecież to są pierdzielone białe kostki, co za różnica? Najważniejsza to jest chyba żeby były trwałe i miały dobrą wydajność, każda dodatkowa fanaberia to cena kosmicznie do góry.

#logikarozowychpaskow #budownictwo #budowa
  • 10
@ziaba: nawet jeżeli to co? Zazdro? Tak, matka jest inwestorem, ale budowa tyle czasu się ciągnie (10 lat) i przejąłem "pałeczkę" prowadzenia budowy by ją w końcu zamknąć.
@atc_damian: są plusy i minusy tego rozwiązania, poza tym niemożliwe w tej konstrukcji budynku (dużo drewnianych podłóg na legarach). Podłogówka elektryczna będzie tylko w wiatrołapie i łazience, może jeszcze machnę w kuchni, niestety z centralnego na tym etapie się nie dało ogarnąć.
@ziaba: nie zmienia to faktu, że to #logikarozowychpaskow wszystkie białe kostki są identyczne, jak chce się szarą kostkę, to się dopłaca 30%, jak się chce nie kostkę tylko coś ciekawszego to się płaci x2 a jak coś ciekawszego nie białego to x3. Problem taki, że moja matka ma problem z podejmowaniem decyzji (jak wiele różowych) i w sumie często wychodzi, że nie podejmuje żadnej, a kaloryfery muszę wybrać do środy, bo