Wpis z mikrobloga

@Goofas: Ech, no to Witek ma strasznie przerypane skoro urzęduje od połowy listopada, a już ludzie chcą oceniać jego całokształt. No w sumie racja - 100 dni spokoju dla rządu już minęło :)))

@Goofas: Minister Waszczykowski to taki wiejski głupek.. Różnica taka, że wieś, po której lata z wackiem na wierzchu i zadowolony podpala poszczególne domy w poszukiwaniu wroga to Polska, a podpalane domy i moralne dno w postaci nabiału na wierzchu - to reputacja Rzeczpospolitej za jego "rządów".
A dlaczego nie?


@shad0w: Ty mi wytłumacz. Postulujesz zmiany w dokumencie fundamentalnym dla naszego państwa, dlaczego uważasz że są konieczne? Przecież ten projekt Kukiza to jakiś żart.

Kukiz proponuje wygaszenie mandatów dotychczasowych sędziów, co jest niezgodne z Konstytucją, do tego proponuje brak vacatio legis.

Koniec odbioru, pewnie i tak nie trafi.

Wystarczy zapytać o szczegóły i od razu się gubicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lerner: Po prostu nie zamierzam z tobą rozmawiać, bo i tak wszystko zanegujesz i skrytykujesz tak jak zrobiles to teraz. Tak jak w tym kawale gdzie gołąb nasrał na szachownice i uznał, że wygrał. Znam ciebie z poprzednich komentarzy i żałosnej lisy Lernera. Idz się kłócić że swoimi kolezkami z neuropy. Ją mam to gdzieś. Jesteś mega jednostronny, a słowo pluralizm widziales tylko na wikipedii. Na razie :) Tęsknić nie będę.
Po prostu nie zamierzam z tobą rozmawiać, bo i tak wszystko zanegujesz i skrytykujesz tak jak zrobiles to teraz.


@shad0w: Podałem ci dwa przykłady moim zdaniem dyskwalifikujących tą reformę punktów. Twierdzisz że konstytucję trzeba zmienić mimo że nie wiesz właściwie po co. Nie potrafisz odpowiedzieć na moją krytykę rozwiązań kukiza.

Tak jak w tym kawale gdzie gołąb nasrał na szachownice i uznał, że wygrał. Znam ciebie z poprzednich komentarzy i żałosnej
l.....r - > Po prostu nie zamierzam z tobą rozmawiać, bo i tak wszystko zanegujesz i ...

źródło: comment_H30BkUQgw3nceUd89nVcmj8quC6DkmlU.jpg

Pobierz
@lerner: Ja po prostu dyskwalifikuję cię za listę lernera, bo sami nakręcacie te wykopowe wojenki i afery. Ale mniejsza o to. Jeżeli oczekujesz mojej opinii to bardzo proszę.

Chodzi o brak powiązań pollitycznych. Pisz co chcesz ale trybunał jest teraz strasznie upolityczniony. Czy to przez wybranie rzutem na taśmę sędziów przez PO w poprzedniej kadencji, czy teraz wetknięcie na chama kilku z ramienia PiSu.

Racja, projekt Kukiz'15 wymaga poprawek, choćby z
@shad0w: ale stany mają z tego powodu tak wiele problemów oraz dopasowany do tego system prawny, że nie ma po co u nas robić przebudowy miliona dobrze działających rzeczy, bo ci się wydaje, że trybunał jest polityczny. Mimo, że ma papier co do którego musi się bezwzględnie stosować, co w większości przypadków w dosyć jasny i logiczny sposób czyni.