Wpis z mikrobloga

@Andreth: No przykro mi, ale człowiek, który pisze "powinni ich dobić, tak jak w smoleńsku", albo "szkoda, że szczur przeżył" w kontekście wypadku prezydenta Polski, jest dla mnie bydłem.
  • Odpowiedz
@Ostrowod: to teraz wyobraź sobie, że inny politycy będą oceniać cały PiS poprzez pryzmat Pani Pawłowicz i wyrażać się w mediach jako o bydle pisowskim i ich psich głosach. Czy takie wypowiedzi byłyby w porządku i akceptowane przez popleczników "prawej" strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tonawegla: Nie muszę sobie wyobrażać. Ostatnie parę lat wyborca PISu był oceniany nie przez wypowiedzi nawet radykalnej Pawłowicz, a przez wyobrażenia lewackich zombie "dorzynających watahę" z pobudek głównych polityków PO. To teraz wyobraź sobie jakie hektolitry gówna wylały się na wyborców PIS przez ostatnie osiem lat. I właśnie zaczęły lać się na nowo.
Tylko teraz nam też skończyła się cierpliwość.
  • Odpowiedz
@Ostrowod: To nie jest wyborca PiS, to jest ich poseł na sejm RP, a to że jeden burak chcę dorzynać watahy wcale nie sprawia, że Pawłowicz jest w jakimkolwiek stopniu mnie buraczana, ten pierwszy chociaż się zreflektował a Pani Pawłowicz taką a nie inną mowę uprawia od zawsze i na każdy temat
  • Odpowiedz