Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że Dc Legends of Tomorrow, to najsłabsza produkcja #komiks jaka powstała, mam nadzieję że zdejmą ten serial z anteny albo zakończą wszystko w jednym sezonie.. Miks najsłabszych bohaterów połączony z kiczowatym scenariuszem i kartonową grą aktorską.

Lider, władca czasu który nie ma absolutnie zdolności lidera. Próbuje zabić Wandala Savage podróżując w czasie. Zamiast cofnąć się do narodzin i uśmiercic dziecko to skacze w czasy i miejsca w których musi go szukać i włamywać się do takich rzeczy jak choćby pentagon.

Sara Lance - W #arrow dawała radę. Tutaj to jakaś porażka. Aktorka wygląda jak by chociła non stop naćpana. Gra aktorska to też jakieś nieporozumienie.

Capitan Cold i Heat Wawe - Ten duet to w ogóle dno i pięć metrów mułu. Ich "zdolności" to posiadanie bajeranckiego pistoletu który zamraża/podpala. Nie wiem co się stało od czasów Prison Brejka ale tutaj to mamy jakaś porażkę. Koks Heat wawe to postać która jest chyba rozpisana w scenariuszu "masz być tępy, ugabuga rozwałka" I Capitan Cold "patrzcie na mnie jestem zły ale nie do końca mówię...z...przerwami wtrącają w co drugie słowo ironizujący uśmieszek"

Serial który powstał z połączenia wypierdków z #theflash i #arrow (oprócz paru wyjątków)
CreativePL - Muszę przyznać że Dc Legends of Tomorrow, to najsłabsza produkcja #komik...

źródło: comment_5G5XwHQoM8CDMUYOh5ECvSZ4MxUbCNyn.jpg

Pobierz
  • 11