Wpis z mikrobloga

#!$%@? używanie pił łańcuchowych w mieście powinno być zabronione. Ja rozumiem jeszcze jakieś drobne prace ogrodowe czy jak sytuacja zmusi, ale urządzanie sobie tydzień w tydzień (albo częściej) #!$%@? tartaku w ogrodzie to jest przegięcie. Jak tylko nie pada to od 7 rano w każdą sobotę mam pod oknem koncert na 3 łańcuchy. Oczywiście zwracanie uwagi nic nie daje bo koleś jest #!$%@? wieśniakiem i twierdzi, że jak jest u siebie to mu wolno. Oby Ci #!$%@? łapy #!$%@?ło... #sasiadcwel #patologiazewsiwmiescie
  • 10
via Android
  • 0
@AjKenFlaj: Całkiem sporą ma chałupę i ogrzewa drewnem. Do tego kupuje niepocięte drewno, bo hehe taniej (tak #!$%@? taniej, że i tak tą różnicę w cenie wydaje na paliwo i konserwacje piły xD). Poza tym #!$%@? piłą to chyba jego hobby.
via Android
  • 0
@AjKenFlaj: No nie mam za bardzo co zrobić. W zeszłym tygodniu mało się z nim nie wdałem w bójkę, ale nie było to tego warte bo już i tak miałem pospane.
@franaa: No to go poproś czy by nie mógł robić tego później np. od 9/10.Albo popytaj innych sąsiadów czy tez to Wam przeszkadza i zrobić jakaś petycje czy nie wiem i wtedy by mogło coś z tego wyjsć :D
via Android
  • 0
@AjKenFlaj: 95% moich sąsiadów to wesołe geriatyczne kółko wzajemnej adoracji. Im nic nie przeszkadza. Już dawno prosiłem to stwierdził, że później to on ma co innego do roboty i w ogóle normalnym ludziom to nie przeszkadza. #!$%@? egocentryk, pępek świata i szeryf prac ogrodowych. Nie wspomnę o jego #!$%@? wielkim owczarkiem niemieckim który szczeka na wszystko co się ruszy i potrafi wyć w nocy przez 2h non stop.
via Android
  • 0
@AjKenFlaj: Liczę, że sobie zrobi jakąś krzywdę. Po tym co on #!$%@? to cud, że jeszcze w ogóle żyje (ostatnio np. stał na drabinie i wymachiwał piłą na głową przy obcinaniu jabłoni).