Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki,
Dzisiaj z grubej rury, mam do oddania konto steam z grą Raise of Tomb Raider (to ten najnowszy). Zielonki sorki ale nie bierzecie udziału. Osoba która wygra konto ma za zadanie napisać o tym na mirko, podziękować i potwierdzić że działa. Wraz z kontem steam dodaje nowo założony adres e-mail powiązany ze steam. Oczywiście zwycięzca ma obowiązek zmienić hasło na poczcie i na koncie steam, zaraz po wygranej. Gierka jest oczywiście "używana" co oznacza że są już jakieś osiągnięcia odblokowane, ale z tego co widziałem to można zacząć grę od nowa. Aha i fajnie jakby osoba która już sobie pogra, oddała grę dalej :)
Gramy do dzisiaj do godziny 20:00. Mirkorandom i wielka celebracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #cebuladeals
  • 26
  • Odpowiedz
Zwyciężył @Dorino :) Masz odblokowane Pw? Proszę o kontakt :) Gratuluję :) Do 5 minut wyślę Ci pw z danymi :) Ale Mireczki uwaga, zaraz losujemy 2 raz i sprawdzimy co wygra druga osoba :)
  • Odpowiedz
@cadmus wygrałeś nagrodę pocieszenia w postaci gry cyfrowej: talisman. Mam kody na podstawkę, rozszerzenie, dodatek żniwiarz i pakiet postaci egzorcysta. Chcesz? Tylko nie wiem czy to klucz steam jest czy tylko aktywacyjny.
  • Odpowiedz