Wpis z mikrobloga

#mirkots

03:34 Nasienie Tuska [253]: OSTATNI UPTDATE GDZIE DODALI
03:34 Nasienie Tuska [253]: JAKIS TEREN
03:34 Nasienie Tuska [253]: TO 21 LUTY
03:34 Nasienie Tuska [253]: #!$%@? 2 TYGODNIE

@Nasienie rzuca Ci się na mózg, czy co? Dodajemy na bieżąco, ba, niedługo wejdzie dość duża miejscówka, wzorowana na pomyśle z real Tibii, zawierająca muuuuultuuum rzeczy - tylko trzeba ją najpierw skończyć, pracuje nad nią kilka osób. Uspokój chromosomy albo ić stont, proszę.
  • 13
@marahin: Updatów z małpami/trollami/rotwormami nie licze.Dla mnie update to jest wprowadzenie czegoś nowego na czym skorzysta każdy a nie miejscówek do expienia dla 40 lvli gdzie na serverze pełno 200+ mających 1 miejscówke do expienia od 2 tygodni.Nie ma to jak wyrwać zdania z kontekstu rozmowy i wrzucić na wykop :)
@Nasienie:

czegoś nowego na czym skorzysta każdy

welp:

wprowadzenie komory otchłani

wprowadzenie dwóch questów na outfity, wymagających grindu

(pierwsze dwie rzeczy jakie mi na myśl przyszły)
i to w ciągu 3 - 4 dni? Ja nie wiem co pisałeś wcześniej / później, bo same wiadomości zostały po prostu mi przekazane: nie mniej jednak żałość mnie bierze, że tak manipulujesz / gadasz głupoty publicznie, zniechęcając (lub próbując) zniechęcić graczy do gry, albo
@Nasienie: zresztą, wystarczy główną przejrzeć: aktualizacja 3 marca - dodanie komory otchłani, 1 marca - questy, 28 lutego - duzo wymieniac recznie, wiec po prostu skopiuje:

runa Animate Dead może przyzwać teraz maksymalnie 5 potworów
przywołane kreatury znikają po wejściu do strefy ochronnej
dodano Templar Scytheblade do skupu Trollskyego
Husky odzyskał swoje ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wprowadzono zmiany w logistyce podróżowania
poprawiono life ringa i ring
marahin - @Nasienie: zresztą, wystarczy główną przejrzeć: aktualizacja 3 marca - doda...
@marahin dla mnie ten człowiek nie ma prawa do dyskusji po jednym stwierdzeniu:

03:42 Nasienie Tuska [253]: mysle

03:42 Nasienie Tuska [253]: ze zrobienie expowiska

03:42 Nasienie Tuska [253]: to 1h


jeśli się nie podoba oczekiwanie, zapraszam do zabawy - link do RME jest gdzieś niżej. Tylko proszę nie podsyłać lokacji rodem z YurOTS 7.6, albo gotowców z otlandu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marahin: Jak będziesz każdemu mówił żeby sobie poszedł to w końcu wszyscy pójdą.
Juz teraz ta frekwencja najlepsza nie jest.
17:30 sobota a na serwie 70 ludzi.
Ciekawe jak to dalej wszystko się potoczy.
@Dantte:

każdemu mówił żeby sobie poszedł to w końcu wszyscy pójdą.

mówię to każdemu, do kogo nie docierają logiczne wytłumaczenia, szuka spisków i stwierzda jakie to wszystko jest złe. Jeśli wszystko jest złe - niech idzie, nie będziemy tęsknić ;)