Wpis z mikrobloga

Kaczyński: Projekt opinii Komisji Weneckiej to absurd z punktu widzenia prawa


1. Poproś o opinię Komisję Wenecką
2. Gdy opinia ci nie psuje, powiedz, że to absurd i nie mają prawa nas oceniać
3. brak profitu

To samo byłoby z międzynarodową komisją dotyczącą Smoleńska xD

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakakolwiek ta uchwała była jednogłośna?


@erbo: z wrocławskiego była na pewno, nie wiem jak dałoby się nagiąć doktrynę pod narrację PiSu w wypadku Konstytucji.
swoją drogą - mam o Tobie notatkę na wykopie (chyba z dawnych czasów), że naginasz fakty do granic możliwości na korzyść JKM, teraz się przerzuciłeś na PiS? wtf?
  • Odpowiedz
@letitbe: Płacę ci 1000 cebulionów jeśli powiesz mi jaka jest ostateczna opinia KW jeszcze dziś. Szkice mnie nie interesują.
Aaaa, sorry, jak przystało na lewaka pierdzielisz o jakimś szkicu, na dodatek licząc na to, że ostateczna wersja opinii osłabi pozycję twojej Ojczyzny. Do tego kpina ze zmarłego prezydenta i innych ofiar katastrofy w Smoleńsku.

Naprawdę nie wiem, to lewactwo pokroju uwielbienia Stalina czy zwykła zdrada własnej Ojczyzny.

Tak, czy inaczej,
  • Odpowiedz
@erbo: ale może byś przeszedł z pozycji ,,lewaku nie masz racji, bo środowisko jest podzielone, a większość prawników PiS nie lubi" i dał konkretne prawne, prawnicze oraz polityczne argumenty (jest lekka różnica między tymi pojęciami), że to jednak PiS ma w tym sporze rację.
  • Odpowiedz
@Merytoryk:
Po co lewakom konkretne argumenty jak oni nigdy nie odpowiadają na konkrety? xD
A konkretne pytanie jaki byłby wyrok TK w sprawie 5 sędziów gdyby TK wydał go przed wyborami, nie znając daty pierwszego posiedzenia sejmu nowej kadencji?
  • Odpowiedz
naginasz fakty do granic możliwości na korzyść JKM, teraz się przerzuciłeś na PiS? wtf?


@Constantine: Nie naginam faktów, tylko prostuje medialne manipulacje obojętnie kogo dotyczą.
A w sprawie PiS i TK jest masa manipulacji nie mających nic wspólnego z faktami.
  • Odpowiedz