Wpis z mikrobloga

Kaczyński: Projekt opinii Komisji Weneckiej to absurd z punktu widzenia prawa


1. Poproś o opinię Komisję Wenecką
2. Gdy opinia ci nie psuje, powiedz, że to absurd i nie mają prawa nas oceniać
3. brak profitu

To samo byłoby z międzynarodową komisją dotyczącą Smoleńska xD

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy opinia ci nie psuje, powiedz, że to absurd


@letitbe: Absurdem jest że opinia KW jest kopia opinii TK xD
Tak samo jak opinie zagranicznych mediów sa kopia opinii GW .
  • Odpowiedz
@erbo: Czyli dla Ciebie jezeli dwie organizacje zajmujace sie prawem maja zgodnosc opinii, to oznacza absurd i pewnie jakas zmowe, a nie ze po prostu tak faktycznie jest?
  • Odpowiedz
@Haqim: No tak.. jeśli zagraniczne media pisza że Korwin wielbi Hitlera i tak samo pisze GW i TVN i Newsweek, to na pewno tak jest xD
  • Odpowiedz
@erbo: W takich momentach nie wiem czy osoba z ktora rozmawiam jest zwyczajnym idiota czy po prostu dostaje kase za to i musi pisac takie bzdury. Z grzecznosci, zakladam drugie i mam nadzieje ze tanio godnosci nie sprzedales.
  • Odpowiedz
@Haqim: Skoro uważasz że "wiekszość" znaczy "wszystkie" to równie dobrze można napisać że cały Sejm myśli inaczej xD

Serio można być takim naiwniakiem żeby kupować medialna narracje że środowisko jest niepodzielone w tym temacie? xD
  • Odpowiedz
@Haqim: Nie karm trolla nie warto, dla niego jakby Obama i Putin skrytykowali to co robi PiS to tylko dlatego że im Petru żydowskimi pieniędzmi zapłacił...
  • Odpowiedz
@erbo: Z Trybunałem relatywizacją nic #60groszyzawpis nie zdziałacie, każdy widzi jak jest:

Podsumowanie świata prawa w stosunku do TK:

- Wydział Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego wydaje uchwałę w której krytykuje zachowanie władzy w stosunku do Trybunału
  • Odpowiedz
@CrtZ: Jakakolwiek ta uchwała była jednogłośna?
Serio uważasz że taka marna manipulacja jest argumentem?
Od dawna wiadomo ze w środowisku prawniczym PiS nie ma większości z wiadomych powodów.
  • Odpowiedz