Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem wszystkich uzytkownikow, ktorzy robia afere zbożowa. Zobaczycie ze za jakis czas administracja dojdzie do wniosku, ze afera wyszla im na dobre, bo zrobilo sie o niej dosyc glosno, czyli jednoczenie przybedzie napewno nowych zainteresowanych serwisem. Dotychczasowi uzytkownicy. ktorzy dostali bana pewnie tez z wykopu nie przestana korzystac, zaloza moze nowe konta itp.

Chcecie zeby administracja zaczla liczyc sie z uzytkownikami? Przestancie wchodzic na wykop, znajdzie alternatywe, odejdzcie do konkurencji.

To jest moja jedyna rada, zeby wasze prosby zostaly w jakikolwiek sposob wziete pod uwage. Jak zobaczycie ze jest lepiej, wrocicie.

#afera #aferazbozowa #aferazdupy #aferawzbozu #elfikcontent #elfikizbozowe #elfik32 #elfikgate
  • 16
@Dentka7: nie masz racji. Afera zbożowa nie przysporzy wypokowi userów, bo większość już istniejących luserów jej nie rozumie. Więc co dopiero nowi. Administracja oraz bohaterka - dali ciała, skoro jest tak jak jest - a nie powinno być, tak jak jest.
@animuss: Uzytkownicy nie musza rozumiec afery. Wystarczy ze o aferze napisza inne portale jak chociazby AllegroCafe. Uzytkownicy internetu ktorzy nigdy nie slyszeli o wykopie (a takie jest bardzo wielu) zainteresuja sie... "a co to wykop?". Wejda, moze zostana na dluzej.
@laska0: Czarny PR? Wykopowi? Ale ze co? Mozna zrobic czarny PR pracodawcy, ze zle traktuje pracownikow, mozna zrobic czarny PR producentowi, ze produkuje syfiasty produkt. Ale jaki bys chcial zrobic czarny PR wykopowi?

Ja jestem tutaj dobrym przykladem, korzystam z wykopu bardzo biernie, rzadko wykopuje, rzadko komentuje, dosyc rzadko sie loguje nawet.

Wykop nie dostarcza tresci samej w sobie, jest jedynie posrednikiem. To czyni Wykop ciekawym i dlatego tu wchodze. Nie
@animuss: Ale przeciez tu nie ma w co wierzyc. Przyklady mozna mnozyc... Paris Hilton, Jola Rutowicz itp. Zaslynely debilizmem, ludzie je ogladaja. Ludzie uslyszeli i poznali je poprzez ich debilizm. Zainteresowali sie nimi i przez to nabili im koniunkture. Dzieki tej koniunkturze moga zarabiac kase.
@laska0: No ale wytlumacz mi, co mnie to obchodzi jako biernego uzytkownika wykopu? Nabijam Wykopowi statystyki wejsc tak samo jak Ty, tak samo jak kazdy inny uzytkownik, ktory moze nie miec tutaj nawet konta. Co mnie obchodzi czarny PR i co robia moderatorzy w czasach w ktorych, glowna rzecza ktora sie liczy to liczba odslon i unikalnych wejsc?

Przeciez ja nie mowie, ze kazdy musi nabijac ranking na Wykopie i byc
@Dentka7: Lecz ważniejsi są aktywni użytkownicy bo oni tworzą ten portal. Jak administracja będzie miała ich w dupie to oni też będą mieli ten portal i skutki widać teraz. Będzie mniej wejść bo jak widzisz to teraz nie ma co oglądać. Podobnie na takim portalu może być tak że mało kto będzie się chciał reklamować teraz.
@laska0: I tutaj masz racje. Trzymam kciuki, zeby uzytkownicy ktorych sprawa zabolala sie obrazili i zeby bylo tak jak Ty mowisz... ale szczerze? Nie wierze w to. Poki co aktywni userzy swoje obrazenie pokazuja poprzez wrzucanie contentu z tagiem zboze ze zdwojona sila, czyli nabijaja koniunkture i odslony Wykopowi.... a za tydzien wszyscy o tym zapomna.
@laska0: Nabijaja, nabijaja. Spolecznosc Wykopowa ma swoje jazdy, raz jest minus day i kazdy dostaje minusa, innym razem jest zboze day i kazdy wstawia zboze. Taka jest spolecznosc i reklamodawcy o tym wiedza i do takiej spolecznosci kieruja swoje reklamy. Wiesz kiedy zboze na glownej byloby problemem? Wtedy kiedy zboze i tylko zboze utrzymywaloby sie na glownej przez miesiac i spowodowaloby to gwaltowny spadek wejsc.