Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: Działa często nadal. Jak nie ma "blokady" to wystarczy po prostu sprawnie pogmerać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam dzięki tej metodzie jakiś czas temu się uratowałem. Wyszedłem w piżamach do zsypu, a miałem przed drzwiami do mieszkania jeszcze takie dodatkowe, zatrzaskowe. No i się zatrzasnęły, a ja bez kluczy. Poszukałem w okolicach zsypu jakiegoś w miare stabilnego śmiecia i sobie otworzyłem ;)
  • Odpowiedz
@data7: Ja też,byłem u mamy na obiedzie i jak wychodziłem prosiła żeby wyrzucić śmieci.Na podwórku drzwi są zatrzaskowe i od podwórka niema domofonów a ja zapomniałem ustawić podpórke przy drzwiach żeby się nie zatrzasneły i stałem jak debil z godzinę dopóki ktoś nie szedł po klatce i mnie wypuścił słysząc pukanie w drzwi od klatki :).
  • Odpowiedz
@Korzeniowski:
Miałem podobnie. Wyleciałem do sklepu bo zaraz zamykają, a się okazało że zapomnieniem kluczy. Popatrzyłem gdzie się jeszcze pali światło i dzwonię. Na szczęście ktoś nie udawał i faktycznie był w domu.
  • Odpowiedz
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Korzeniowski, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo poprzez zamarznięcie policja nie ma pewności muszą go najpierw rozmrozić. Podobno to ostatnio popularna metoda samobója na Podlasiu i Suwalszcyźnie. Zostawił list pożegnalny w smsie na iOS'ie, w którym napisał, że nie może otworzyć drzwi od klatki, a ubrał tylko klapki i koszulkę, bo musiał zapalić poza tym nie mógł znieść szykanowania go w
  • Odpowiedz
@Korzeniowski: nastepnym razem, wez jakis plaski metalowy przedmiot (najlepiej klucz xD), ciagniesz drzwi do siebie, blokujac "jezyk" drzwi, zwalniasz z niego napiecie i w tym momencie tym metalowym przedmiotem chowasz go w drzwi, jak ci sie skonczy pole do manewru, to znowu ciagniesz drzwi do siebie, nadajac napiecie, przez co jezyk trzyma sie w pozycji do ktorej go przesunales "kluczem" powtarzasz do skutku
  • Odpowiedz
@Korzeniowski: następnym razem mireczku jak bedziesz wychodził to popatrz dokładnie na zamek w tych dzwiach i tam gdzie jest tej metalowy jezyk jest taka "blaszka" która możesz przesunąć co skutkuje tym że jezyk bedzie ciagle odblokowany i wystarczy szarpnąć za klamkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz