Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie rozgrywam kampanie III Rzeszą w Darkest Hour (z modem ALL IN ONE for World in Flames).

Robię teraz Operację Barbarossa. Wcześniej poszedłem trochę niehistorycznie, bo zdobyłem Wyspy Brytyjskie. Zamiast tak jak Hitler chciał w planie Operacja Lew Morski, czyli desant na południe Anglii, ja uderzyłem z terenów Komisariatu Rzeszy Norwegia na wyspę Lerwick (desant spadochroniarzy), tam zbudowałem lotnisko i ponownie desant już na wyspy (bezpośrednio na wyspy się nie dało bo zasięg transportowców). Zanim Angole się połapały co i jak miałam tam już 30 elitarnych dywizji (mech+panc) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Było po ptokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz mam listopad, zająłem Moskwę, ale chyba muszę zatrzymać natarcie, bo zimno i Rosjanie się mocno trzymają. Boję się ze utknąłem, a komuniści na środkowym odcinku wciąż nie rozbici. Na północy skotłowałem i zniszczyłem 50 dywizji (tam poszło główne natarcie, na południu też jest ok (chociaż Rumunii i reszta bardzo mnie opóźniają). Centrum to porażka, nie udało mi się go rozbić, a teraz jest już za późno bo zima.

Gra ktoś jeszcze w tą świetną grę? Jakieś rady, iść dalej czy wstrzymać ofensywę i poczekać na wiosnę i roztopy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#hoi2 #hoi3 #paradox #paradoxinteractive #niewiemjaktootagowac
N.....q - Właśnie sobie rozgrywam kampanie III Rzeszą w Darkest Hour (z modem ALL IN ...

źródło: comment_CX1dLtmcHJ20Gsn6WzUjX7HHJV8DEzv6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Szajwus: Ale na wiosnę '42 Ruskie maja lepsze techy i jak się przeorganizują to może być problem. Z ciekawości podejrzałem wujka Stalina i zobaczyłem ze robi masę piechoty i jak to na mnie puści na wiosnę to będzie pozamiatane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@varrimatrass: Mama problem - całe obszary (co chyba widać na screenie) na południu i północy w kierunku na wschód są oczyszczone z ruskich, mogę tam wejść, ale brakuje mi dywizji bo większość piechoty trzyma to centrum i pilnuje aby tam ruscy nie rozrabiali. W okolicach Rostowa dalej na wschód nie ma ruskich, ale ja nie mam sił żeby potem jako tako zabezpieczyć te prowincje. Nie mogę też połączyć północy i
  • Odpowiedz
To jest zbiór kilku (najlepszych) modów, głownie dla kampanii 1933, z mnóstwem nowych eventów, decyzji i dodatkami dla niektórych państw. Ja grałem na razie tylko III Rzeszą i jest tam np. wbudowany mod War in Flames z najlepszym (ulepszonym i bardziej stabilnym/historycznym w stosunku do oryginału) scenariuszem '33 dla tego kraju - nowe eventy, techy, nowe dywizje niemieckie, np. zupełnie nowa kategoria podrasowanych dywizji piechoty, panc., mech. i mot. SS lub grenadierów
  • Odpowiedz
@NaLiniiFrontu-SyriaIraq: to oddzielna gra czy tylko dodatek do któregoś hoi? (doczekać się na IV nie mogę i chciałbym w coś takiego zagrać byle nie hoi III z tymi ich żetonami - rly jakiś psychol te żetony nato implementował)
jak jest z wdrożeniem się w tą grę/mod hoi II dobrze sobie ograć?
  • Odpowiedz