Wpis z mikrobloga

@unknown_stranger: @walentynkowa: Srogi #rakcontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak patologia wśród wege która karze się sterylizować jedzącym mięso tylko po drugiej stronie barykady. Jak ktoś krytykuje jej wypowiedzi to odpowiedź jest prosta. "O-O CHYBA KOLEJNY WEGE ZJEB XDDDDDDDDDDDDD. CZARNO LISTO HEHE XD" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walentynkowa: Nie jestem wege, kupuję skórzane produkty oraz codziennie jem mięso, jednak za każdym razem jak widzę taką ślepą furię w stosunku do grupy osób które nikogo tak naprawdę nie krzywdzą, potrzebuję chemioterapii. Swoją drogą patrząc na twoją składnię, musisz być wyjątkowo sfrustrowaną osobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@walentynkowa: Aż czuję nienawiść bijącą od monitora. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam kilku znajomych wege i nie znam nikogo kto w ten sposób traktowałby dziecko.
I jeszcze to banalne usprawiedliwienie gramatyki 10 latki. "ja tam mam malo czasu bo robie duzo ciekawych rzeczy ale u was w piwnicy...". Łooo przeglądanie mirko i oglądanie filmu, nakręć o tym vloga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak
@voores: Nie dość, że kłamie to na dodatek ma problemy psychiczne - co widać na pierwszy rzut oka.

Napisałem do niej papa, uciekaj, bo spóźnisz się na siłownie, a po trzech godzinach otrzymałem zamieszczoną wyżej wiadomość.. w międzyczasie jeszcze jakieś wstawki o pedałach w rurkach i inne obelgi, chociaż wcale nie miałem ochoty na rozmowę. Jak widać dupcia musiała ją zaboleć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unknown_stranger: O! Uwaga, dopisała. "szkoda mojego cennego czasu na takie jednostki". Musi wracać do jakże produktywnego dla społeczeństwa zajęcia jakim jest "jechanie po wege" i oglądanie filmów. No kisnę niemiłosiernie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unknown_stranger: czytałem całą rozmowę i kisne z ciebie niemiłosiernie XD cieżko ci zaakceptować fakt że ktoś nie preferuje wchodzenia w jakieś relacje z wege? poczułeś się aż tak urażony? XD
@mersi: masz problemy poznawcze? :) wrzuciłem to, gdy po trzech godzinach zaczęła mnie prześladować na pw.. nie interesują mnie osoby tego pokroju. Zamykam wątek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)