Wpis z mikrobloga

ale jaja

Mam telewizor marki Philips z piękną funkcją Smart TV (ale gówno) i problem jest taki, że ... nie mogę go wyłączyć :D

Wszystkie przyciski na pilocie reagują, oprócz przycisku wyłączającego telewizor. Nie daje nawet wyłączanie go przyciskiem na samym TV. Po odłączeniu z prądu problem jest dalej.

Mirki, jak żyć? Nie wiem czy mam jeszcze gwarancję :(

#elektronika #telewizory #kiciochpyta
  • 8
@djocznik: Genialny inżynier to projektował skoro nawet fizyczny przycisk na tv nie odcina całkowicie zasilania...

Wygląda to na uszkodzenie jakiegoś małego układu odpowiedzialnego za wyłączanie tv, albo uwalenie portu na procku albo #!$%@? wie co jeszcze... Gwarancja albo jakiś magik. Albo kup sobie zdalny pilot do gniazdka :P
@djocznik: włącz aparat w telefonie, skieruj go na pilot i wciskaj przyciski, w tym przycisk wyłączania, za każdym razem dioda powinna świecić(podczerwień widać tylko na ekranie telefonu) jeśli nie zaświeci przy przycisku wyłączania to przycisk uszkodzony
android czy Smart tv zwykły? mam.Philipsa z andkiem i u mnie z kolei jak wyłączam tv to po jakiś 30 sekundach, włącza się ale tylko głos,ekran nadal Czarny, i po kilku sekundach wyłącza się na dobre,niby nic bo wystarczy z tv dekoder wyłączyć ale co się kilka pierwszych razy w nocy obsralem to moje xd