Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem tak wielu błędów aimowych w wykonaniu Na'Vi. I to praktycznie ze strony każdego zawodnika. Do tego znowu powraca problem zbyt długiego i zbyt późnego wchodzenia na BS przez co zaczyna im brakować czasu i smoki po prostu opadają...

Patrząc po ostatnich meczach Na'Vi z LG to zdecydowanie była to słaba postawa Na'Vi niż wyjątkowo dobry mecz Brazylijczyków.

W dodatku Na'Vi żeby awansować z grupy pucharowej będzie musiało prawdopodobnie wygrać wszystkie 3 następne mecze z NiP, Mouse i Mongolz(przyjmując, że Fnatic i LG utrzymają dobrą formę). Co i tak nie da im 100% pewności w przypadku gdy Mouse zrobi niespodziankę w meczach z LG i prawdopodobnie wygra mecz z Mongolz.

#csgozvojakiem #csgo
Pobierz Vojak - Dawno nie widziałem tak wielu błędów aimowych w wykonaniu Na'Vi. I to praktyc...
źródło: comment_7YApTn0wvgEQgWOPqJfFKJrQeev5xJGn.jpg
  • 9
@Vojak: Ja myślę, że formuła taktyk Navi się po prostu wyczerpała i inne drużyny po prostu już wiedzą jak na nich grać. Z jednej strony to dobre, bo przeciwnicy wyrzucają się z granatów, ale po przykładzie LG wystarczyło przytrzymać molo do końcówki rundy i wszystko się sypało. Aimowo faktycznie jedni i drudzy się nie popisywali - ale chyba taki dzień rozgrzewki dziś, co nawet przerażające fnatic nie grało jakby mieli przejechać
@Skibil: nie no mimo wszystko Na'Vi dopiero od jakiegoś czasu zaczęło grać na naprawdę wysokim poziomie i prowadzenie gry przez Starixa było naprawdę imponujące. Dzisiaj tego w ogóle nie widziałem ze strony Na'Vi więc według mnie to bardziej słabe przygotowanie do dzisiejszych meczów albo po prostu gorszy dzień. Taktycznie Na'Vi dzisiaj za dużo nie pokazało w przeciwieństwie do ostatnich turniejów gdzie grali o wiele bardziej dynamicznie i przede wszystkim bardzo dobrze
@Vojak: Ciężko w sumie oceniać po jednym meczu ;) Teraz będzie ciekawie - LG vs Fnatic ;)

Edit: dobra, nieważne - napisałem to, zanim zobaczyłem mapę :D
@Vojak: moze ktos oddshota zrobil i bedzie na reddicie ale to idealnie pokazuje gre navi dzis. zreszta nip gralo jak navi na navi. 0:20 i wbijali nawet z przewaga liczebna i broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@n__s: ale mimo wszystko po meczu z NiP widać, że się obudzili w meczu z Mousesports co mnie bardzo cieszy. Chociaż to dalej nie jest ich 100%. W fazie pucharowej pokażą na co ich stać. Trzymam kciuki bo to moja ulubiona drużyna.