Wpis z mikrobloga

Przeczytałem komentarze w znalezisku o pobiciu chilijskiego pianisty przez bandę #!$%@?łych Sebixów. Seby pomyliły go z Arabem. Dopóki nie założyłem konta na wykopie, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów.

Agenture Sorosa to trzeba zdelegalizować i na dołek niech sypią info o kontaktach w Polsce a nie wdawać się z dywersantami w "dialogi".

Hmm "kultura współczesna" na zachodzie to w większości jakieś postmodernistyczne wypierdy więc mała strata. Nieokrzesanie i agresywność w obecnej przecwelonej Europie to raczej komplement i zaleta - pokaz żywotności narodu chroniący kraj przed niechcianymi przybyszami....

Na wojnie zawsze są ofiary a taka wojna demograficzna toczy się w Europie wobec rdzennej ludności...Czasem są niewinne ofiary i pojawią się taki "collateral damage". Sentymentalizmem nie zapewni się przetrwania Europejczykom.

Wojna już się zaczęła - co prawda jeszcze w fazie "zimnej" na terenie Europy ale gwarantuje że 2016 rok będziesz wspominał do końca życia ( ͡º ͜ʖ͡º) Zbawianiem Europy zachodniej niech zajmą się jej mieszkańcy. Polacy mają dużo roboty z *urestvem we własnym kraju. Prawdopodobnie jak uda się scementować nasz regionalny sojusz z V4 to wtedy będzie można myśleć o pomocy reszcie krajów (oczywiście nie za darmo)

Kolejne lewackie znalezisko pod tytułem "olaboga, Polacy rasisci!" i "tak się kończy kampania nienawiści związana z biednymi uchodźcami". No i najważniejsze "wstydźcie się Polacy, jaki wstyd przed światem".

No i prawilnie, w czym problem ?

Bardzo mi się podoba taka degeneracja społeczeństwa i ksenofobiczne podejście większości rodaków. Może dzięki temu jeszcze przez jakiś czas w Polsce nie będzie takiego #!$%@? umysłowego jak np. w krajach skandynawskich.

Podziekujcie #tvncwel I peowskiej qurwie za takie incydety.

Nie bicie "losowych ludzi" tylko takich wygladajacych na arabusa. Sebixy moze nie potrafia tego rozroznic, ale bez watpienia dzialaja w dobrej wierze. Szkoda tego Chilijczyka, ale na wojnie takze zdarzaja sie przypadkowe ofiary, a on wlasnie jest przypadkowa ofiara postepujacej islamizacji EU. BTW jesli mam byc szczery to wole zeby taki dostal #!$%@?, niz zeby za kilka lat zgraja muslimow molestowala moje corki.

lepiej dmuchać na zimne :)


Czy jest na sali psychiatra?

#bekazpodludzi
#bekazprawakow
#neuropa
#polityka
#shitwykopsays
  • 9
@lerner: Debile, ale tak się kończy lewicowa celowa polit-poprawna ignorancja wobec gwałtów i mordów muzułmanów na zachodzie. Ludzie o tym czytają, radykalizują się i niektórym niestety odbija. I takich akcji będzie prawdopodobnie coraz więcej gdyż ludzie mają dosyć tego co się obecnie dzieje. Jeśli więc ma to się skończyć, to czas aby impotenci polityczni z UE zdecydowali się z łaski swojej na jakieś poważne kroki, a nie tylko drzeć ryja, że
@Liberman:
nie można usprawiedliwiać lewactwem faktu, że niektórzy ludzie nie panują nad emocjami i ulegają propagandowej papce. Motłoch nigdy nie jest obiektywny i najchętniej sięga po siłę zamiast inne rozwiązania. Po pierwsze w Europie "rdzeni" mieszkańcy też gwałcą, mordują, kradną i nawet głowy sobie ucinają, są mafie, jest niewolnictwo, sutenerstwo itd. ale zamiast o tym pisać to "lepiej" trollowac o tym co muzułmanie robią. Prosty lud zawsze kupi bajki o tym,