Wpis z mikrobloga

@yeloneck: no możliwe że dopiero od tego roku lata i nie parkował jeszcze dużo "na mieście"
U mnie w Słupsku jest zasada jak stoisz na miejscu parkingowym to płacisz parkometr, jak własnie np. pod ścianą a chodnik szeroki to nie płacisz
@bocznica: grozisz mi? Dla mnie on może być nawet JP 95%, lub studentem prawa.
  • Odpowiedz
Dobrze wiesz że miejsc parkingowych jest za mało.

@WiewiurPL: W sumie, auto mam od ~10lat i nigdy w życiu nie miałem problemu żeby zaparkować pod biedra, tesco czy innym tego typu marketem. Jedynie z większymi galeriami bywa problem.
  • Odpowiedz
@rebul4: zależy jakie lokacje. O galeriach to nie mówię szczególnie w weekendy
W Słupsku przy kinie milenium, Lutosławskiego, Przemysłowa, Sobieskiego wiecznie problem.
  • Odpowiedz
@Piotr_z_Wykopu: następny, czy Ty widzisz gdzieś z mojej strony drwinę z niego? Byłem ciekawy jak inny motocykliści podchodzą do tematu parkowania.
Zazdrościć piździka? Kilkanaście lat temu pewnie tak, obecnie nie mam mu czego zazdrościć. Jakby podjechał nową CBR600rr to może tak.
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: ej ale czekaj.

Zaparkuję w centrum na chodniku - to będziesz się czepiał, że zaparkowałem motocyklem na chodniku. Tutaj zaparkował na normalnym miejscu parkingowym - to się czepiasz, że postawił na normalnym.

Może pójdź do biedry/lidla czy jaki tam sklep jest - i powiedz, że widzisz potrzebę na miejsca dla motocykli? Wtedy na pewno będzie stawiał na takim miejscu zamiast na normalnym.

Inna sprawa - postawił tak, że inne moto
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: szeryf drogowy się znalazł. Motocykl to taki sam pojazd jak samochód i ma prawo do miejsca parkingowego, a tutaj jeszcze stanął na skraju, robiąc miejsce dla innych jednośladów.
Towarzysz się w tobie odezwał?
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: pod moim obecnym blokiem (w #!$%@? problem ze znalezieniem miejsca) jeden patol, jak wyjeżdża samochodem to stawia gówno skuter, jak parkuje samochod, to skuter stawia przy wejściu do bloku. Jest na to jakis paragraf? Czy pozostaje mi tylko porabanie siekierą?
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: ale Cie objechali i polowa chyba zapomniała, ze tez jesteś motomirek :D

imho. jak codziennie tak parkuje po x godzin to #!$%@? moze się po szerokosci przy krawezniku zaparkować. Ja tak robie jak widzę, że #!$%@? parking jest. i auto sie zmiesci
  • Odpowiedz