Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie, jestem też z Pomorza ale niestety w 2005 r. wykopany na emigrację (kto rządził od tego roku wiadomo Panu) zawsze chciałem z Panem porozmawiać, cóż dostęp nie łatwy a mam szacunek dla tego co Pan uczynił- i to odczuwam tu gdzie mieszkam tj. w Holandii- pańskie nazwisko naprawdę jest tu szanowane i nie ważne dla nich co obecnie się wyczynia w Polsce, ale... mam pytanie- docierały do mnie przez lata informacje, że teczka Kaczyńskiego którą chwalił się że fałszywka to nie ta teczka, a ponadto istnieje nadal w obiegu ale jeszcze czeka chyba na swój czas ta właściwa-a tam masa zdjęć z inklinacji i upodobań tegoż pana JK, czy nie sądzi Pan Prezydent że super IPN powinien również poszperać w domach Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobry- przecież tak pod osłoną nocy w 2007 sprzątali archiwa- pragnę poznać Pańskie zdanie. Na marginesie dodam, że miałem okazję pracować z pańskim synem Bogdanem w MOSG. Może się uda i mnie skromenmu emigrantowi spotkać z Panem i serdecznie porozmawiać . Pozdrawiam Piotr Kaminski Holandia - obecnie na wizycie rodzinnej w Polsce do 4.03.16
  • Odpowiedz