Wpis z mikrobloga

#kukiz dzisiaj w RMF FM :
Na pytanie redaktora o wynik prac komisji weneckiej

P: To jest druzgocące dla Polski i to wina PiS
R: A Pan czuje się winny, że głosował Pan za zmianami w TK?
(zamist odpowiedzieć na pytanie)
PK: Ja w ogóle nie wiem skąd GW miała dostęp do takich informacji(o wstepnych wynikach prac komisji), przypominam,
że GW jest powiązana z KODem, że KOD jest powiązany z organizacjami zachodnimi, które mogą tym sterować
(chwile potem, że zmiany w TK są dobre, choć chwile wcześniej na nie narzekał, ale zorientował się, że je popierał)

Na pytanie dot. jego wpisu na Twitterze, który dotyczył jakiejś Pani i zajść w Sylwestra w Niemczech:
R: Po co był Panu ten wpis?
PK: Napisałem to, bo chciałem to napisać, tyle.
R: Chciał Pan (tą kobietę) obrazić, zdyskredytować? Po co ten wpis?
PK: Ja nie chciałem nikogo obrazić, to Pana interpretacja.
R: Czyli nie chciał Pan tego napisać i dlatego Pan ten wpis skasował?
PK: Skasowałem go, bo uznałem, że może kogoś obrażać, a nie chciałem tego napisać.
R: Czyli nie chciał Pan nikogo obrazić?
PK: Nie, to interpretacja mediów, to dziennikarze sprawili, ze ten wpis był tak postrzegany
R: Czyli ten wpis to wina dziennikarzy?
PK: (coś o tym, że to dziennikarze mogli go zmanipulować, a on sam nie ma z tym nic wspólnego)

Pisałem z głowy, kilka minut rozmowy inteligentnego dziennikarza z gościem, który ma aspiracje by Polską rządzić udowadniają, że ta "nowa jakość" w Sejmie to jeszcze głupsi ludzie, niż byli poprzednio. Kukiz wielokrotnie zaprzeczał temu co mówił chwile wcześniej, mimo tego, że każdy inteligentny słuchacz domyślił się, że dziennikarz specjalnie pytał o to co Kukiz przed chwilą powiedział, bo chciał złapać Kukiza na kłamstwie i to mu się z łatwością udało. Wszystkim, którzy popierają Kukiza gratuluje wyboru, operacja Kukiz to majstersztyk.
#polityka #polska #kukiz
  • 7
  • Odpowiedz
Ale z ciebie idiota. Kukiz napisał coś a media ten wpis inaczej zinterpretowały tak że zrobił się wielki szum więc Kukiz go skasował
  • Odpowiedz
@Piotr18:

Nie dziwię się pani Joannie... Gdybym był na jej miejscu to też marzyłbym o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy

Ciekawe co mógł mieć na myśli Pan Kukiz?
  • Odpowiedz
  • 0
@Teec tez słuchałem apropo TK powiedzial ze propozycja kukiz 15 bylaby zgodna z zaleceniami komisji a jesli chodzi o usuniecie wpisu dotyczącej tej lochy z hejt stop powiedzial ze komentarze byly zbyt agresywne i faktycznie po niej jechali.. wiec cos ci sie pomieszało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@XKss: z zaleceniami której komisji? a o tym jak prowadzący musiał mu przypominać, że raport sporządziła komisja wenecka, a nie wiedeńska?
  • Odpowiedz