Wpis z mikrobloga

@b2_spirit: mam nadzieję, że w Swindon. Ogólnie mam tam kuzynów i powiedzieli, że mogę na nich liczyć. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, jeśli jednak to czy mogę liczyć na pomoc @sorek ? :)

@KolorBezKoloru: Ogólnie celuję w branżę elektryczną/energetyczną. Inż elektryk jestem, trochę doświadczenia i na budowie i w biurze mam, ale nic ugranego nie mam. Porozglądam się trochę za ofertami online, ale chyba bez stałego
  • Odpowiedz
@trustME: nie ma szans na Londyn, to jest stacja pośrednia w sensie że tylko kuzyn po mnie ma przyjechać i od razu do Swindon :) może to głupie ale ja sobie tłumaczę to tak - stolica pierwszym obiektem ataków terrorystycznych :P poza tym śledzę co wielu z was pisze i jak słyszę o cenach warunkach itp. to średnio po prostu widzi mi się tam pracować.

@sorek: nerki sprawne,
  • Odpowiedz
@adriano30: zapomniałem w sumie ci odpisać poprzednio ale na mieszkanie z 2 sypialniami (3 pokoje) Musisz liczyć ok 600 miesięcznie, Council tax to 120 (zalezy od wartości mieszkania), gaz prąd to około 60 (zależy jaki masz rating energetyczny), woda 150 na pół roku, internet ok 20-40.
gdzie szukałeś pracy? jeżeli masz doświadczenie jako inżynier w pl to nie będzie aż tak dużego problemu z pracą
  • Odpowiedz
@kamelsux: spoko spodziewałem się czegoś takiego, dzięki w każdym razie za update ;) szukałem w styczniu jak miałem więcej wolnego czasu na jobsite i indeed, ogólnie nie wiem właśnie czy nie czekać na przeprowadzkę i dopiero później wysyłać cvki... a polecasz coś od siebie?
  • Odpowiedz
@adriano30: A aplikuj...Co ci szkodzi? jak zadzwonić to wyjaśnij że i tak się przeprpwadzasz za 2 miesiące i moze będą chcieli poczekać. u mnie w prscy ściągnął supply chain managera (w zasadzie managerke) z Rumunii...wiec to akurat loteria.
aktualizuj sobie profil ba LinkedIn i szukaj na jobsite (chyba najwięcej ofert tam jest)
  • Odpowiedz
@trustME: Lekko wyzsze? :) podam przyklad CNC Swansea 20k rocznie jako operator/ustawiacz. CNC Londyn 27k rocznie jako operator/ustawiacz.

Teraz IT. Junior System Administrator 20-27 Swansea/Cardiff. Londyn 30-40k rocznie.

Serio dalej uwazasz, ze zarobki sa deliktnie wyzsze? ponad to wygoda, i ilosc dostepnej roboty bije wszystko pozostale na
  • Odpowiedz